1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SE W995/X1950GT/AthlonX64-4,2gHz/2x512DDR

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PimpMyDick, Styczeń 9, 2010.

1. PimpMyDick

PimpMyDick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Zamienię telefon SE W995. Mam go 3 miesiące, był kupiony nowy w salonie(?) z telefonami, nie ma sim locka, jest w bardzo dobrym stanie, nie przeżył ani jednego upadku, gdyż szanuje telefony komórkowe. Zamienię ponieważ kupiłem Satio i HD2 więc będzie mi zbędny. W zestawie: karta 8gb, słuchawki, głośnik..pudełko, instrukcje, płytka smile.gif.

Kartę graficzną Radeon X1950GT 512. Praktycznie nówka! Nie była używana dłużej niż tydzień, gdyż wymieniłem kompa na nowy.

Procesor dwu rdzeniowy Athlon X64 z taktowaniem 4,2 gHz. Tak samo jak karta powyżej. Nie używany. Dodam do niego chłodzenie pentagram z miedzi smile.gif.

Oraz dwie kości DDR 512 mb 400 cl3.

Zamienię to za X-boxa 360 z ciekawymi dodatkami! Czekam na propozycje!

Kontakt:

GG: 12834220
    Telefon (heyah. Preferuje sms'y gdyż często jestem zajęty i mogę nie słyszeć telefonu): 884 187 796
    PW smile.gif

Ps. Jeżeli ktoś posiada coś innego na zamianę, to proszę pisać może się dogadamy!

Pozdrawiam, Krzysiek!

Poleć forum