1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sea of Thieves dopiero w 2017 roku – gra zadebiutuje w mocnym okienku dla Microsoftu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 16, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na Sea of Thieves czekamy już zdecydowanie za długo, ale Rare potrzebuje dodatkowego czasu na dopracowanie produkcji. Aaron Greenberg z Microsoftu potwierdził, że gra nie zadebiutuje w przeciągu najbliższych 6 miesięcy.

Aktualnie przedstawiona data premiery to „początek 2017 roku”. Trzeba jednak zaznaczyć, że amerykańska korporacja szykuje się na naprawdę bardzo mocny początek roku. Tytuł Rare trafi na półki sklepowe wraz z Halo Wars 2 oraz Scalebound!

Na szczegóły musimy zaczekać, ale wszystkie trzy produkcje (aktualnie znamy datę tylko Halo Wars 2) mają wskoczyć do czytników naszych konsol do 31 marca 2017 roku.

Nie chcę wyrokować, ale odnoszę wrażenie, że jest to tylko i wyłącznie zagrywka Microsoftu. Identyczną sytuację widzieliśmy z Quantum Break, które również zostało opóźnione z końcówki 2015 na początek 2016 roku. W późniejszym terminie Remedy Entertainment potwierdziło, że gra była gotowa na wcześniejszy termin, a zmiana planów to tylko decyzja biznesowa.

Autorzy oczywiście wykorzystali dodatkowy czas, zajęli się eliminowanie bugów i podobnie pewnie będzie w przypadku Sea of Thieves. Ja tam specjalnie nie zamierzam narzekać i tak pod koniec roku nie będziemy się nudzić.

Na otarcie łez – wspomniany we wstępie fragment rozgrywki z gorącego Los Angeles:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie poruszyła mnie ta gra. Wygląda śmiesznie. W dodatku myślałem że to będzie jakieś mmorpg a nie strzelanka na morzu ;-)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Spodziewałem się po tej grze czegoś znacznie lepszego. Ze zdecydowanym efektem WOW. Nie otrzymałem tego. Nie trawie zbytnio walk na morzu - ostrzał itp itd.
    Więc odpuszczę ten tytuł.

Pewnie jak ktoś lubi takie klimaty to będzie zachwycony. Ale z grafiką to mogliby się postarać, bo to ani nie bajecznie ani realnie - tandetnie bym powiedział.

5. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    I jeszcze chwalą się że dużo w ten projekt wkładają kasy. Nie widać ;-)

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Poszedłem na czas prezentacji tej gry kawę zrobić. .

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum