1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Season Pass Black Ops 2 z Allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mathers, Kwiecień 13, 2014.

1. Mathers

Mathers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Jako iż Season Pass do Call of Duty: Black Ops 2 na XBL kosztuje 208 zł, chciałbym zakupić jak najtaniej.
    0098 CoD: Black Ops II Season Pass+Revolution (4130779084) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Czy jak kupie od niego, to będzie wszystko śmigać ? Ma sporo pozytywów.
    On podaje konto, ja ściągam dodatki na swoją konsolę i usuwam to konto, będzie wszystko działać na moim głównym i nie grozi mi ban?
    Dla niektórych może się to wydawać oczywiste, ale będzie to moja pierwsza tego typu transakcja więc wolę się upewnić czy nie wyrzucę kasy w błoto.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. burek744

burek744 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    Bedzie ci mykac normalnie wszystko, jak kupisz profil to od razu zgraj licencje, pobierz wszystko usun konto bo moze typ ma lewe karty kredytowe czy cos dla bezpieczenstwa, sam tak robilem i bylem bardzo zadowolony zaoszczedzajac 70% $ w ten sposob. Pozdrawiam
    Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum