1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Season Pass do Black Ops II

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Październik 15, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W Sieci pojawiły się informacje na temat przepustki sezonowej do Call of Duty: Black Ops II. W jej skład wchodzić mają cztery map packi, w tym zawartość przeznaczona dla trybu Zombies. Wszystko za 34.99 funtów(177,43 PLN) na brytyjskim rynku.

Zainwestowanie w season pass zaowocuje oszczędnością rzędu kilku funtów, które zawsze można przeznaczyć na coś innego, np. DLC do innej, ogrywanej przy okazji pozycji...

Dobra, ale co w takim razie z usługą Call of Duty ELITE, której subskrypcja dawała darmowy i wcześniejszy dostęp do rozszerzeń? Ponoć pojawić ma się coś w stylu ELITE Free, co sugeruje także opcję Premium. Jak to wpisuje się w obraz przepustki sezonowej? Activision niczego jeszcze nie skomentowało, ale cały system może wyglądać tak, że abonenci wciąż dostawali będą zawartość w ramach członkowstwa, a reszta nabyć będzie mogła passa, zamiast od razu płacić za dodatkowe funkcje oferowane za kasę wpompowaną w ELITE.

źródło : Season Pass do Black Ops II | PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    I git ;)
    4200 MS kupi sie na swieta i bedzie sie gralo :D
    Smiac mi sie tylko chce z ludzi ktorzy kupili z 2-3 miesiace temu elite premium by miec dlc do mw3 i dlc do bo2 haha

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Rzeczywiście, boki zrywać:)
    Chciałoby sie skomentować "I'm tired of that sh*t". Dobra, przełknąłem z bólem wielkim wprowadzenie CoD ELITE, gdzie dzięki wykupieniu Premium dostaje sie map packi za 'free' (niezły chwyt, zapłać 140 zł to dostaniesz mapy za darmo...) ale jeszcze dodawać Season Pass? Dafuq is this?! Nie wiem czy to ja jestem jakiś niedzisiejszy, ale dla mnie to już jest gruuba przesada. Black Ops II może być grą roku nawet, ale to co sie w tej chwili wyprawia z tymi DLC-kami to jest jakaś żenada!

5. Marcin Ratajczyk

Marcin Ratajczyk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odcinanie kuponów ciąg dalszy gra 199zł / 219zł (119zł PC) do tego pakiet 4 map packów za ~117-120zł w jednym map packu będzie 1-2 map będą 3 to będzie cud kończąc podstawowe mapki będą ciu..do bani natomiast te w map packu (DLC) będą na poziomie tak już tradycja CoD = DLC szkoda czasu,kasy na tej złodziestwo i odgrzewanego kotleta:)

6. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28

1 osoba to lubi.
  7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Map będzie 5, minimum 4. Zależy czy będą dodawać też te z zombie. Do kupna map-packów nikt Cię nie zmusza. W pierwszym Black Opsie podstawowe mapy wymiatały, i po dwóch latach mi się nie znudziły, jakoś szczególnie nie myślałem o kupnie DLC do tejże gry. Akurat mapy podstawowe w CoDach zawsze trzymają poziom. Lubię odgrzewane kotleciki, mmm!

1 osoba to lubi.
  8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No raczej nie zawsze (MW3).

1 osoba to lubi.
  9. Hiszpan3lek

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    To wreszcie beda MAP PACKI czy 4-5 Map?
    Bo to jest roznica, zaplacic 4200msp za mappacki w ktorym beda z 3-4 map w jednym mappacku niz kupic 4-5 map na caly rok...

10. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Co za różnica? Nie boli was to że jeszcze Season Pass wprowadzają? Dobra, nikt nas nie zmusza do ich kupna bla bla bla, ale to w końcu dodatek do gry którą kupiliśmy, ogólnie to dawanie map w DLC zaczyna się robić wieśniackie. Powinniśmy dostawać to wszystko za darmo za to że nie piracimy gier i uczciwie zarobione pieniądze na nie wydajemy a tu taki zonk... Aż szkoda dalej pisać ale dla mnie to już przesada i tyle.

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Spróbuj to powiedzieć ludziom z UK czy US...

12. Hiszpan3lek

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    O co Ci chodzi chlopie?
    Dla mnie robi roznice, bo 4-5 mappacki czy 4-5 mapy.
    Bym sie z Toba zgodzil jezeli to pierwszy raz wprowadzali season pass, ale mamy to w bf3, forzie alez oczywiscie wyzyjmy swoje zale na codzie haha
    DLC to teraz norma, musimy z tym zyc. Nie bede rezygnowal z przyjemnosci dla 120zl...

13. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie wyżywam się na CoD bo wiem że takie coś ma miejsce w prawie każdej grze ale luuudzie, ile można... Dla 120zł nie chcesz rezygnować, tak? No więc widze że 200 zł za BO II + 120 zł za głupie DLCki nie przeraża Cię jakoś. Nie wiem, może jesteś aż tak bogaty ale uwierz mi, z mojej perspektywy to wygląda na zwykłe złodziejstwo na legalu.

14. Hiszpan3lek

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Mieszkajac w POlsce na pewno by mnie nie bylo stac na coda+season passy+live, etc.
    Cale szczescie mieszkam za granica i wydatek 80€ na Hardened Edition+39€ na msp nie jest duzym wydatkiem.
    Ale tutaj nie chodzi mi o zarobki itp. fakt ze dlc sa stanowczo za drogie jak na swoj content jaki daja, ale niestety jezeli chcemy czeprac przyjemnosci z gier musimy kupywac dlc...

tak btw przeczytalem ze niby ma ominac ps3 i pc ten season pass ;)

15. DarkDevil03

DarkDevil03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co do PS3 to nie byłbym taki pewien, ale na PC na pewno go w dniu premiery nie będzie.

Wczytywanie...

Poleć forum