1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sebastien Loeb Rally Evo zadebiutuje w październiku! Największa gra rajdowa w historii?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 12, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Deweloperzy Sebastien Loeb Rally Evo właśnie ogłosili, że zamierzają wydać swoje dzieło w październiku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych W specjalnym komunikacie pojawia się wzmianka o „największej grze rajdowej w historii” – brzmi obiecująco?

Ekipa Milestone nie marnuje czasu. Twórcy jeszcze przed E3 ogłosili, że ich najnowszy projekt trafi na rynek w październiku. Nadal nie otrzymaliśmy dokładnej daty premiery, ale możemy oczekiwać, że więcej o grze usłyszymy na E3.

Soczysta prezentacja rozgrywki? Czekamy! Tymczasem musimy zadowolić się kilkoma informacjami od wydawcy – autorzy potwierdzili, że zamierzają przygotować naprawdę ogromny i dopracowany projekt. Zdanie „największa gra rajdowa w historii” zobowiązuje!

Na więcej szczegółów oczywiście musimy zaczekać, ale w tytule pojawi się 300km prawdziwych dróg oraz ponad 50 samochodów od 16 producentów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    :woot:
    nie słyszałem o tym :eek:
    czekam!
    mam nadzieję że na E3 pokażą gameplay, a pewnie to zrobią jak premiera gry w październiku :)

EDIT:

EDIT2:

zbyt szybko się nakręciłem :meh:
    nie skojarzyłem że Milestone to ci od WRC i pamiętam przewinął mi się news o S.L. Rally Pro, tylko nie zwróciłem większej uwagi bo jak wszyscy wiedzą WRC nigdy nie było jakieś rewelacyjne... ale gry do końca jeszcze nie skreślam :p

ja tak samo aczkolwiek październik nie do końca może być tym okresem kiedy się doczekamy :D

Ostatnia edycja: Czerwiec 12, 2015
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Oj brakuje teraz porządnej gry rajdowej, tylko sobie powspominać czasy Colin McRae :)

6. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    do części 4tej. moim zdaniem oczywiście.
    co do tematu, nie wiążę z tym tytułem absolutnie żadnych nadziei.
    to będzie wg mnie kolejne wrc od milestone. nic więcej, nic mniej.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja raczej stawiam na DiRT Rally.

Wczytywanie...

Poleć forum