1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SecretService numery z 1993 r.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez deader, Styczeń 14, 2010.

1. deader

deader Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, bardzo rzadko postuję tu na forum ale właśnie zdobyłem coś niezwykłego i postanowiłem się podzielić :) Każdy kto pamięta jak wyglądał świat bez telefonów komórkowych pamięta też ultrakultowe pisemko Secret Service. Kto zechce sobie przypomnieć te wspaniałe czasy pod linkiem na dole znajdzie zeskanowane 8 numerów SS z roku 1993. Format: .djvu, do podglądnięcia chociażby w IrfanView. Miłej lektury! :)

Kod:
    http://www.megaupload.com/?d=8H2HZWZ6

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    kiedyś kolekcjonowałem SS, miałem od 1-120 nr, zbiór leży i się kurzy, brakuje parę egzemplarzy (dobry zwyczaj nie pożyczaj)

4. deader

deader Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to ty sie chłopie nie chwal ile ich masz tylko skanuj i się podziel! :)

5. lagaczigi

lagaczigi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Aż łza się w oku kręci. Swego czasu to było najlepsze czasopismo o grach, w sumie jedyne czasopismo jakie kupowałem.

6. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Jeszcze było Top Secret, Bajtek i C@A
    @deader
    kolekcja leży od ok 6 lat u rodziców, nie mieszkam z nimi ale jak ich odwiedzę to postaram się dźwignąć ją do siebie i zeskanować parę ciekawszych numerów, a tak ogólnie ciekawe w jakim jest stanie,pewnie bracia się nią zaopiekowali :(
    normalnie mam ochotę ich odwiedzić :D

7. deader

deader Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @yahoone
    byłoby za1ebiście :) szkoda ze sam nie mam dostępu do takiej kolekcji, pracuje w drukarni wiec nie byłoby problemu ze skanowaniem... chyba przeszukam allegro :D

8. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    heheh panowie ja pamiętam jak z Polskiego Radia chyba trójka ,nagrywałem gry na kasety pod moje Atari XT

to było też piractwo?

to były czasy !!! albo całe albumy muzyki z PR3

9. deader

deader Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Jacekxbox360 to nie było piractwo bo jeszcze nie było w naszym pieknym kraju ZAIKS'u ani innych organizacji tego typu, nie bylo ustawy o prawach autorskich... Zgrywania programów z radia nie pamiętam, pamiętam za to wyprawy na giełdę na Grzybowską, lol, co za oldschool.. :) Albumy z PR3 sie zgrywało, Kaczor puszczał bodajże :)

10. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mi przypomina się takie czasopisemko jak cyber mycha :D mam do dziś całe etui prastarych gier :D

Edit:
    chodzi mi o te pierwsze numery :D nie te z 2006 tylko ok.2000r wcześniej to się mało czytało :D mam w sumie tylko 17 lat ;P

11. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    co was tak na nostalgie wzielo? dziekujemy ze podzieliles sie archiwalnymi nr ale to nie jest odpowiedni dzial. chociaz przyznam szczerze, ze przepadam za czasami retro :p gameboy, snes (chrono trigger), ogolnie bylo tak inaczej (mniej problemow na glowie). teraz jest sie doroslym i nie wypada sie "bawic", ale i tak bede :D podrawiam fanow retro czasow

12. wasilijzajcew89

wasilijzajcew89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    kazdy lubi co innego ss to bylo cos

13. zurek

zurek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lata 93-97,plus kompendium wiedzy 1 i 2
    Kod:
    http://www.megaupload.com/?d=3MXN0CQY

14. yahoone

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
  15. deader

deader Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jea, ludzie, dzieki za te pliki :D

@akira5 wrzucilem tutaj bo ponizej 20 postow nie mozna chyba na tym forum zakladac tematow w innych dzialach?

Wczytywanie...

Poleć forum