1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seedowanie na xbox-sky

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Grzmot, Wrzesień 18, 2010.

1. Grzmot

Grzmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam

Od razu mówię, że szukałem już podobnych tematów na forum, ale nie znalazłem jakoś niczego, co odpowiedziałoby na moje pytanie. Otóż ostatnio, dzięki uprzejmości kogoś z tego forum, pozyskałem konto na xbox-sky. Pobrałem kilka gierek a następnie zostawiłem je, aby się seedowały. I tutaj pojawia się mój problem. Prędkość wysyłania jest strasznie mała, mimo iż mój internet (25mb) pozwala na pobieranie z prędkością 2,7 mb/s i wysyłanie około 200 kb/s. Obecnie tylko jedna gierka uploaduje się 120 - 160 kb/s. Wychodzę tak więc z pytaniem, co ze mną będzie ? Czy mógłby mi ktoś przybliżyć, jak dokładnie wygląda system share ratio na xbox-sky ? Czy jeśli będę seedował cały czas, mimo, iż niezbyt skutecznie, to czy zatrzymam moje konto ? Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Najważniejsze abyś seedował,wtedy konta Ci nie usuną.Gorzej jakbyś pobrał kilka gierek i nic nie udostępniał wtedy ban murowany.

4. Grzmot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Czyli jednak moja taktyka: seedowania nie wyłączać wcale + fakt, że nigdy kompa nie wyłączam powinna zadziałać ? Bo niektóre gierki nawet nie idą te 5 kb/s, bo nikt ich nie pobiera :p

5. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Tak jest.

6. Grzmot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Dzięki wielkie, temat do zamknięcia :)

7. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jescze jedna ważna rzecz.Abyś mógł na bieżąco pobierać ******** musisz mieć współczynnik wysyłania minimum 0,3-ratio.To oznacza,że musisz mieć wysłane minimum 3 gb.

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    na xbox sky nie liczy sie ratio poszczegolnych torrentów tylko ogolne ratio. wiec nie wazne ze ci wiekszosc gierek nie idzie - wazne ze jedna seeduje. wyseeduj je na powyzej 1.0 i bedzie ok

9. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Ewentualnie jak się strasznie będziesz bał że cie zbanują bo wolno będzie iść, to użyj Greedy *******

10. Grzmot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    2 pytanka jeszcze. Gdzie można na xbox-sky sprawdzić swoje ratio, bo nigdzie tej opcji nie widze ? I tak przyszłościowo, jaki mnożnik uploadu w greedy ******* jest rozsądny ?

11. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Kliknij na bt.xbox-sky.cc pozycje User Inf, następnie swoją nazwe użytkownika pogrubioną na czarno. Tam będzie pokazane co i jak.

Wczytywanie...

Poleć forum