1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seedy do IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alex_x, Styczeń 22, 2010.

1. alex_x

alex_x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)

Zainteresowała mnie gra IL-2 Sturmovik: Birds of Prey tylko jej dostępność, rozchodzi mi sie tuta o seedy jest dość mała, bynajmniej w źródłach z których Ja korzystam(Torrentz i btjunkie) znalazłem co prawda taki link tylko nie wiem czy jak go ściągnę, to gra będzie chodził(bo chyba nie jest to PAL albo RF)
    ( IL-2 Sturmovik Birds of Prey [MULTI5] XBOX360 ******* - btjunkie)
    I tu moja prośba jesli ktoś miał by dobre dojście do gry proszę o info.

Dzieki z góry za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
  4. alex_x

alex_x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy ta wersja do której podałem linka nadaje sie do ściągnięcia( w sensie ze jak Ja wypale to bedzie chodzić)?
    I niestety na The pirate nie ma dobrego źródła.

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Na tej stronce co podałeś nie ma informacji co do regionu gry . Ale sądząc z tytułu i opisu w nim będzie to Region Free , ale gwarancji nie ma . A i jedyny komentarz raczej nie nastraja optymistycznie ( emk01 - 2 months ago - this game sucks! ) . Ogólnie ściąganie z torrentów to w większości przypadków koszmar i hardkor . Chyba , że masz albo duuużo czasu i cierpliwości lub korzystasz z dobrego prywatnego trackera ( a co za tym idzie też musisz czas poświęcić na seedowanie bo jak nie wysedujesz iluś tam GB to ci konta zbanują i po ptakach ) . Dlatego wydaje mi się , że o wiele lepszym jest sposób z jdownoaderem , który podałem we wcześniejszym poście z linkiem do strony z grami .

Wczytywanie...

Poleć forum