1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seks i przekleństwa w Assasin’s Creed II

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Listopad 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Osadzona w renesansowych realiach kontynuacja Assassin’s Creed nie tylko ciekawą oprawą graficzną ma odwzorowywać klimat Włoch z przełomu XV i XVI wieku. Dekadencja zostanie ukazana poprzez częste odniesienia do seksu i realistycznie „dorosłe”, nieugrzecznione dialogi.

Szczegóły poznajemy dzięki raportowi ESRB, który punktuje przyczyny otrzymania przez grę kategorii M (tytuł przeznaczony dla odbiorców powyżej 17 roku życia). Obok dokładnie opisanych scen brutalnych mordów przedstawione są również elementy gry bazujące na odniesieniach do seksu.

Rozgrywka między innymi zawierać będzie mini-grę, polegającą na uwiedzeniu kobiety. Naciskanie przycisków w odpowiedniej kolejności umożliwi rozebranie i ułożenie jej do łóżka. Jednak, po filmowym zabiegu polegającym na zgaszeniu świecy, reszta pozostanie w domyśle gracza.

Prezentowany świat wręcz przesiąknięty będzie odniesieniami do intymnych relacji. Tło fabularne dla najważniejszych postaci zawierać będzie wciągające informacje o przebytych gwałtach, zainteresowaniach w sodomii, słabości do młodych chłopców… Warto podkreślić, że ukazane i opisane przez twórców praktyki nie odbiegają od zawartości książek historycznych poświęconych temu okresowi.

Wszystko to okraszone zostanie licznymi przekleństwami, zarówno w języku angielskim jak i włoskim. Z udostępnionych fragmentów dialogów wyraźnie widać, że scenarzyści dążyli do efektu niczym z filmów Quentina Tarantino.

Na chwilę obecną trudno ocenić czy trąbienie o seksie i przekleństwach w nowej odsłonie Assassin’s Creed to tylko prosty, ale bardzo skuteczny, zabieg marketingowy, czy wykorzystanie dorosłych treści posłuży kreowaniu realistycznego i wciągającego świata. Wszystko stanie się jasne już w następnym tygodniu. 17 listopada gra ukaże się w Stanach Zjednoczonych na konsole Xbox 360 i Playstation 3 a trzy dni później trafi do Polski. Wersja przeznaczona na komputery osobiste będzie miała premierę prawdopodobnie w lutym 2010 roku.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49092

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    dla mnie gry z takiego gatunku właśnie takie powinny być, oznaczenie +18 i jazda

4. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    nie zapominajmy,że dzieci w wieku 14,15 lat i tak grają w takie gry więc w tych czasach oznaczenia na grach lub filmach,że jest 18+ nie ma znaczenia bo i tak każdy ogląda.

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Te dzieci co nie graja w takie gry to dopiero sa uposledzone...Agresja to normalna rzecz.

6. D1983

D1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    P.O.D.K.A.R.P.A.C.K.I.E
    Jeśli jakiś (powiedzmy 13latek) będzie chciał pograć w tytuł dedykowany dla osób od +18, to takim czy siakim sposobem dostanie tą gre. No chyba że rodzice będą sprawdzać go przed każdym odpaleniem konsoli czy komputera. Co jest według mnie nierealne :p

7. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mi tam sie assasin podobał i z pewnoscia kupie 2 :)
    przejde zrobie calaka i sprzedam na allegro

8. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Znałem pewnego dzieciaka który nie mógł nawet pograć w GTA ViceCity bo mu rodzice nie pozwalali. Miał 13 lat wtedy.Więc zdarzają się wyjątki :D W tym wieku to ja mordowałem kaczki na pegazusie :p

9. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    Fajnie zapowiada się ta 2 część :D

10. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    kiedy ukaże się wersja PL??

11. eXcellent

eXcellent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    przecież pisze ze 3 dni po premierze amerykanskiej czyli 20 listopada

12. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Tyle gier +18 (np. GTA IV) przeszedłem a 14 lat mam. Jakoś mnie to nie zdemoralizowało... A co do premiery to czekam na HashCode'y :D

13. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    A według mnie gry powinny być skrajnie brutalne, wracasz ******ony ze szkoły/pracy, to trzeba się wyżyć.. :p

PS: ja się wyżywam w gta4 rozjeżdżając pieszych ;)

14. japanman1

japanman1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  15. mickeymouse2

mickeymouse2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jezeli juz tam jest i nie jest to fake to tylko kwestia czasu i sie pojawia linki na rapidzie

16. L3ST3K

L3ST3K Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pyrzyce

Zgadzam się w 100%, gra powinna być tak brutalna jak fatality w poprzednich mk, żebyś czuł jak z Ciebie spływa cała złość. Hadzia!! :D:D

A co do GTA IV to też się wyżywam na pieszych, ale mam inny sposób wyrafinowany. Rozpędzam się furą np. Infernusem i gdy już mam max prędkość kieruję się w stronę chodnika i wyskakuje i patrze tylko jak ludzie fruwają. A później jak przechodzę po tych ulicach to tak dumnie się czuję gdy patrzę na te biedne ludziska. :D:D

17. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    mnie nie obchodzi to, że jakieś dzieciaki grają w gry, w które nie powinny to problem ich rodziców. Gry powinny być brutalne [ofc z konkretnych gatunków]

18. L3ST3K

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pyrzyce
    Mi w gta brakuje tylko tego że gdy rozjeżdzam gościa nie widzę jego flaków :D Yami.

19. Krakusek

Krakusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gry maja maja ograniczenia wiekowe nie bez powodu

nagrales sie w to gta i pewnie w przyszlosci kogos zabijesz, juz nieraz tak bylo

20. L3ST3K

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pyrzyce
    Pamiętam przypadek jak pewien nastolatek nagrał się w Hitmana a następnego dnia zabił nauczycielkę. Fakt. Żałożę się że gdyby rodzice pilnowali w jakie gry gra dziecko to by nauczycielka nadal żyła. Ale cóż - drogie dzieci grajcie sobie w GTA itd, nie za długo Hitman nowy wychodzi to w sam raz się przeszkolicie zasrańce! - to jest czyste pranie mózgu dla takich dzieci bez autorytetów. Toż to takie nastolatki mają dopiero co socjalizację wtórną.

21. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    3 dni po premierze amerykańskiej bedzie premiera w Polsce a on się pyta o wersje PL. Na pewno na dubbing trzeba będzie poczekać, jeśli w ogóle będzie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum