1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sell Xbox 360 falcon Premium60GB 2pady + 3 GRY HITY !! okazja :D !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BaginiakGB, Lipiec 17, 2009.

1. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Sprzedam Xbox360 falcon Premum60GB HDMI półroczny jeszcze zostało 1,5 roku sklepowej i 2,5 roku Microsoft'u GWARANCJI !!!
    Pełne okablowanie : kabel optyczny na euro + przejściówka na ''czincze'' , komponent HD , kabel zasilający , zasilacz , kabel do neta 2m , kabel do neta 10m i papierki.
    Daje dwa pady , jeden bezprzewodowy a drugi przewodowy który można podłączyć również do komputera !!!
    Do tego super zestawu dodaje 3 super HITY GRY !!! oryginalne
    Gears of War 2 + Call of Duty World at War + GTA IV
    Na konsoli jest jeszcze jedno nie odpalone konto , po założeniu jego otrzymasz miesiąc Xbox Live Gold gratis !!!
    Konsolka jeszcze nigdy mi się nie zacieła , jest to wersja falcon uznawana za bardzo mało awaryjną !!!
    Naprawdę polecam , sprzedaje bo potrzebne mi pare złotych ... a konkretnie 1200 zł :D
    Po co brać w tej cenie wersje elite skoro można mieć prawie nowego Premum60 z dwoma padami i trzema grami naprawde hitami :D hehe

Mam również odzielnie lub razem 4 GRY ZA 200 zł
    PGR 4 + Crackdown + Def Jam ICON + Juiced 2 Hot Import Nigths

Kontakt tel. 663 300 233 gg 6369562

Wczytywanie...

Poleć forum