1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sequel Red Dead Redemption?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Styczeń 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Twórcy słynnej serii Grand Theft Auto pracują w pocie czoła nad kampanią reklamową do L.A. Noire, ale nie zapominają o swoim ostatnim dziele. Czy na horyzoncie majaczy sequel Red Dead Redemption?

W ostatnim numerze Official PlayStation Magazine pojawił się wywiad z zastępcą szefa studia Rockstar, Jeronimo Barrera. Kilka słów wartych jest tutaj odnotowania.

Zapytany o wystarczającą liczbę pomysłów, które mogłyby utworzyć sequel gry Red Dead Redemption, Barrera odparł:

"Dla wszystkich gier, nad którymi pracujemy, mamy mnóstwo pomysłów, które nie wchodzą do produktu finalnego."

Ostatnie zdanie może zwiastować niezapowiedziane dotąd DLC do Red Dead Redemption albo też zapowiedź drugiej części gry. A może po prostu pan Barrera próbuje nieco podsycić atmosferę wokół ostatniej gry studia Rockstar. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

źródło : PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jak dla mnie może być, chociaż jeszcze nie zagrałem w Red Dead Redemption, ale to się zmieni, bo jeden z celów growych (realne mam inne...) to zakupić RDR w 2011, raczej w wersji pudełkowej niż o wiele tańszej elektronicznej, wszak okładka z Johnem Marstonem to lans sam w sobie : D

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    RDR jest moją ulubioną grą na Xbox'a 360, ba! może nawet tak samo ulubioną jak seria Assassin's Creed czy Grand Theft Auto - z chęcią widziałbym sequel

5. D3vill

D3vill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    OMG tak czytam te pochlebne wypowiedzi dotyczącej RDR a sam w nią do tej pory nie grałem ... pora to zmienić

6. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wątpię że dadzą nowe Dlc zapewne są zajęci L.A noire . A to że wiele pomysłów nie wchodzi do ostatecznego produktu to zwykła gadanina nic nie oznaczająca. Bardzo bym chciał zobaczyć nowe Dlc lecz po ostatnim chce trochę odpocząć w dobrym znaczeniu oczywiście :)

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mnie jakoś nie urzekło RDR i nie czekam na sequel :)

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    L.A Noire nie jest robione przez Rockstar Games a przez Team Bondi ;)

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    byle do wakacji... przejdę wszystkie najnowsze gry Rockstara jedna po drugiej :)

10. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Już nie mogę doczekać L.A. Noire :) A RDR 2 mogło by być i opowiadać o dalszych przygodach Jack'a :)

11. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Red Dead Redemption to świetna gra i warta polecenia. Spędziłem przy niej wiele godzin nie nudząc się.

12. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    Grałem w RDR u kumpla i za bardzo się mi nie podobało ale i tak może kupie zobaczymy!

13. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Dla mnie RDR to nic ciekawego, nudna, zabugowana gra, z oklepaną fabułą. Poza tym nie lubie dzikiego zachodu, archaiczny i przestarzały.
    Także niech wychodzi RDR2, nie obchodzi mnie to.
    Wiem że kolejnej gry od R* nie kupie w ciemno...

14. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Czy ja wiem czy RDR taka fajna... coop w niej z pewnością jest fajny, ale 6 krótkich misji to dużo za mało.
    Spędziłem przy niej w sumie 28 godzin, z czego jakieś 16 na single, i tak jak z początku fajna, to potem się robi już nudna a fabuła się powtarza

15. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk

każda gra od Rockstar Games jest zabugowana ;D (chyba nawet specjalnie)
    Choćby słynna huśtawka w gta iv

16. JerichoY2J

JerichoY2J Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Do R* mam wielki szacunek. Nie dość, że w przeciwieństwie do konkurencji ich gry mają coś innowacyjnego, przejście SP zajmuję więcej niż 10h i fabuła ostatnim czasy jest interesująca, to w dodatku wydają bardzo rozbudowane DLC. BoGT czy TLaD pomimo, że nie są pełnoprawnymi tytułami to co smutne są lepsze od innych "super hitów". Nie grałem w RDR, ale w niedalekiej przyszłości na pewno to się zmieni :). Czekam z niecierpliwością na L.A. Jestem ciekaw na co wpadnie tym razem ekipa.

Co do tematu to nie mam nic przeciwko, żeby powstała druga część RDR. Myślę, że nie będzie to tylko odcinaniem kuponów, lecz znowu zobaczymy, jak dotąd niespotykane rozwiązania.

17. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    dla mnie jack to ciapa ma dziecinny głos ręce dziadka i słabą twarz. dla mnie nie bedzie rdr2 tylko red dead masło bo jak wiecie rdr jest kontynuacją red dead revolver

18. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    heh...zwykły tekst, który niczym szczególnym się nie wyróżnia, a od razu powstaje o tym wielki news z niesamowitym tytułem (i to w PE). Człowiek powiedział to co jest naturalne w przypadku tworzenia gier. Ja osobiście jestem pewny, że druga część zostanie wydana - z resztą jak znaczna większość graczy. Dlatego jak juz ktoś pisze newsa to z konkretami a nie żenujące tekściki jak z brukowca.
    Jeśli chodzi o jedynkę, po wielkich zachwytach wszystkich dookoła, chyba za bardzo się na nią nakręciłem, dlatego niestety trochę się rozczarowałem. Gra jest fajna, ale na jeden raz. Skończyłem i już do niej nie wróciłem.

19. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla mnie RDR to gra na 4 (db). Niestety nic więcej.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum