1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serdeczna prośba o paragon

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pipstung, Grudzień 30, 2010.

1. pipstung

pipstung Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Mam prośbę do forumowiczów o przesłanie skana paragonu no klocka premium zakupionego mniej wiecej 2 lata temu (może ktoś sprzedał i paragon został). Padł mi na standartową awarię i próbuje reklamować w microsoft. Jeśli ktoś może pomóć to proszę o kontakt: pipstung@o2.pl

Pozdrawiam

Mariusz

2. Lotnik421 Xbox One

3. |Freak|

|Freak| Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy czasem nie wystarczy samo zarejestrowanie xboxa telefonicznie?(przed uszkodzeniami)
    tak slyszalem...

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jezeli nie masz paragonu to gwarancja liczy sie od daty produkcji konsoli.

5. p3rry

p3rry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lublin/dundee (SCO)
    Tak jak chłopaki piszą, nie potrzebujesz paragonu do tego. Nawet nie musisz dzwonić, wystarczy wejść na xbox.com i zarejestrować konsolę. Później zgłosić ją na stronie do naprawy, wydrukować kod wysyłki, zapakować xa. Następnie zawieźć samemu do siedziby kuriera lub zgłosić przesyłkę na stronie i czekać na odebranie paczki.

6. pipstung

pipstung Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tylko, że klocek jest z 2006, a gwarancja może się też (chyba) liczyć od daty sprzedaży

7. cezeusz

cezeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gwarancja liczy się od daty sprzedaży. Możesz pójść tam gdzie go kupiłeś i się z nimi dogadać. Jeśli prowadzą dokładny spis co kiedy kupili i sprzedali to powinni mieć gdzieś to zapisane. Jednak to zależy od sklepu gdzie kupiłeś konsole. Ewentualnie sklep może się dowiedzieć u swojego dostawcy kiedy nabyli taką konsole. Przynajmniej jak ja kupuję z hurtowni to dostaję listę sprzętu z numerami seryjnymi.

8. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    No nie wiem czy ci by sie chcialo szukac faktury z przed 5 lat, a o paragonie moze zapomnieć, lewej faktury takze mu nie dzadza, najlepiej poszukac kogos kto wystawi lewa fakture nawet nie musi byc to sklep typowo komputerowy ale tez nie spożywczak :)

9. pipstung

pipstung Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzwoniłem do microsoftu i jeśli miałbym skan paragonu, dowodu sprzedaży lub faktury nie starszy niż 3 lata to zrobią to w ramach gwarancji. Także prośba do ludzi dobrej woli. Podeślijcie mi skana, plizzz

10. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Poszedł PM :) paragon 2008-07-25 :D

11. pipstung

pipstung Świeżak Świeżak

Polubienia: