1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seria assasin

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Compton, Grudzień 23, 2011.

1. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Witam ! Chciałbym się dowiedzieć coś o serii assasin mianowicie mam zamiar zagrać w tą grę, ale pomijając creed I i II grając tylko w brotherhood oraz revolation, ew. zagrać w creed II ale do I trudno dostać i nowej nie chce kupować, a w II nie chce grać ponieważ wydaje mi się że mocno może być powiązana z I. No i moje pytanie brzmi czy fabuła jest mocno powiązana z I i II czy mogę spokojnie grać w brotherhood oraz revolation.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    II MOCNO powiązana z Brotherhood i Revelations, jedynkę możesz sobie odpuścić a poczytać o niej możesz na Zakon Assassin's Creed

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Ogólnie na tę chwilę stwierdzam że pierwsza część jest najgorszą z całej serii ale wyobraź sobie, że przeszedłem ją chyba z 6x zanim wyszła druga część. Było co robić chociaż po pewnym czasie nudziła (mówię o jedynce).
    Obecnie polecam serię od początku, od pierwszej części - giera godna polecenia i naprawdę warta przejścia
    pozdrawiam :)
    wesołych świąt :)

5. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ja grałem W II i Brotherhood bez grania w pierwszą część. Fabułę w miarę mogłem ogarnąć, więc nie uważam za konieczne granie w I aby zrozumieć pozostałe części.
    Teraz pozostaje mi jedynie dorwać się do Revelations :D

6. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jedynkę możesz sobie odpuścić, ale nie II! Dwójka to wciąż świetna gra i radzę ci, żebyś zaczął historię z Ezio od samego początku. Grając w BH nie zrozumiesz wielu rzeczy, nie wspominając już o Revelations.

7. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    No dobrze, a może ktoś mi powiedzieć ile mniej więcej trwa przejście I ?

8. Ignorante

Ignorante Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobieszowice
    Jedynkę możesz opuścić, imo była przynudzająca i to srogo, i najkrótsza nie jest... Ale dwójka i dalej obowiązkowo! Wciągają jak dobry odkurzacz, "aż łzy lecą" :p

9. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Przejście 100% gry z 20+ h
    a głównego wątku z 10-15 h

10. KoT3Q

KoT3Q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zagraj w obojetnie jakiego assassina przed brotherhood poniewaz nie bedziesz wiedzial co niektore rzeczy oznaczaja itp.

11. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Jeszcze może tak, czy cred występuje w j. polski ? II tak ale I czy jeden bo nie umiem znaleźć

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    mimo wszystko upieram się przy tym, żebyś jednak zaliczył pierwszą część.
    dla nas wszystkich co grali znaczenie słowa masjaf, altair, złote jabłko to banał, chleb powszedni a Tobie, zaczynając od dwójki może się pokićkać trochę. krótka część i szybko zaliczysz a będziesz na bieżąco fabularnie.
    naprawdę polecam, mimo że najgorsza część serii ;]
    w ogóle to pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)

13. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1 odpusc bo nudna i malo powiazana z reszta,,zacznij przygode od assasina 2 bo jedynka moze cie zrazic do seri

14. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Część pierwsza jest nawet z duubingiem po PL, następne części II, Brotherhood i Revelations są tylko z napisami po PL.
    Też bym Ci radził zacząć od pierwszej, nie wiem dlaczego większość uparła się na tą drugą część :)

15. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Teraz to już nie wiem co robić, polowa na tak, dryga na nie... A gdybym przeczytał o fabule, tam ktoś podał mi link, czy jednak tam jest zbyt mało szczegółów. Kolega grał w I i odłożył grę i przestał w nią grać na parę dobrych lat, bo stwierdził że to beznadziejna gra. Kiedyś gdzieś zagrał w brotherhood i przeprosił ta serie. Nie chciałbym się zrazić do tej gry jak I jest nudna. I trwa jeszcze ok. 15h...

16. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie z jedynką było tak: Masakrycznie monotonna ale niezrozumiana siła kazała mi przejść ten tytuł i dobrze się bawić :D Zacznij od 1, uwierz mi, nie pożałujesz.

17. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Też tak miałem, cholera, przeszedłem ją na pc 4-5 razy na najniższych detalach przy ok 20fpsach i się świetnie bawiłem, ale jako sceptyk przyznaję że gra mało urozmaicona. Z Jedynkę jest tak, że albo Ci się spodoba albo nie, jeżeli nie, to przejdziesz ją na szybko w mniej niż 10h, jeżeli Ci się spodoba, to i 20h przy tym spędzisz świetnie się bawiąc. Ale II część to już majstersztyk, WSZYSTKIE błędy i niedociągnięcia zostały poprawione i wniesione na nowy poziom, tu nie ma nudy, nie ma monotonności zadań, nie ma małego arsenału, są katakumby wielkie miasta i wsie itd itp. Więc w sumie sam musisz zdecydować czy zagrać czy nie, bo to tylko od Ciebie zależy czy Ci się spodoba, czy też nie...

18. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    W jedynce tylko początek i ostatnie sekwencje są ciekawe nic nie stracisz zaczynając od 2-ki

19. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jedynka była strasznie nudna i monotonna. To tak jakbyś ciągle wykonywał tego samego questa w innych lokacjach :D Na raz trudno będzie ją przejść bo aż odrzuca swoją schematycznością.

20. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    No to jeżeli wszystko jest to samo to gdzie tam fabuła, więc chyba jej nie potrzebuje ? pytałem się czy zrozumie grę czytając fabułę.

21. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Fabuła jest taka że masz ubijać "grupę trzymającą władzę" :p Gra wygląda tak że idziesz wykonywać mini misje - śledztwa aby uzyskać synchronizację, potem idziesz do biura assassynów prosić o pozwolenie na zabójstwo i zabijasz gościa. Potem wracasz do swojego mistrza i dostajesz kolejne zlecenia i tak przez 99% gry :D

Wczytywanie...

Poleć forum