1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seria Assassin's Creed będzie tak duża jak GTA

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez codmistrz, Lipiec 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. codmistrz

codmistrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Murray Pannell, jeden z szefów działu marketingu w Ubisofcie, stwierdził, iż "w niedalekiej przyszłości" seria Assassin's Creed może być porównywalna z Grand Theft Auto. Zaznaczył, że chodzi mu zarówno o żywotność marki, jak i tworzenie produktów dobrych jakościowo, rozpoznawalnych i należycie promowanych. Pannell zaznaczył, że jeszcze daleka droga, by walczyć z GTA czy Halo, ale twórcy są "na dobrej ścieżce". Przypomnijmy, że do końca marca sprzedano blisko dziewięć milionów egzemplarzy Assassin's Creed II. Co ciekawe, przedstawiciel Ubisoftu zaznaczył, że o ile pierwsze AC obiecywało wiele i wywiązało się częściowo, "dwójka" dostarczyła to, czego spodziewali się po niej gracze.

Pannell oczekuje, że nadchodzące Assassin's Creed: Brotherhood sprzeda się lepiej, niż AC2. Jest na to duża szansa, tym bardziej, że nie zagramy w żadne AC w przyszłym roku.

Źródło : http://www.valhalla.pl/news22929-Seria-Assassins-Creed-bedzie-tak-duza-jak-GTA.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rytrans

Rytrans Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Śmiałe stwierdzenie. Czeka ich naprawdę długa droga...

4. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Niedawno AC miał być trylogią, potem dodano dodatek a teraz to. Widać, że panowie poszli na kasę.

5. Kestrel

Kestrel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Widawa
    Niestety typowy skok na kasę. Produkt się przyjął i będą leciały kolejne. Miejmy nadzieje, że dobrej jakości i z ciekawymi historiami w tle.

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    halo już prześcigneli, do poziomu GTA wg mnie dojdą nigdy.

7. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    przyznając się zepsuli sprawę - werbalizacja danego przewidywanego wyniku powoduje na ogół, że wszystko idzie ... na kawę :)

8. GrubSooN

GrubSooN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sławno
    No wlasnie czytajac tytul to samo pomyslalem... Moze byc im ciezko bo wiadomo ze GTA bylo jedna z pierwszych i lepszych produkcji tego typu i dlatego byl taki wielki rozglos :) Ja tam zycze powodzenia, bedzie w co grac :D

9. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Myślę że AC w takiej ilości się znudzi. A szkoda bo zrobią pewnie z dobrego tytułu lipę

10. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    g. prawda. dwójką rozczarowałem się strasznie, a sama gra była dla mnie zdecydowanie gorsza od poprzedniczki mimo tzw. "ulepszeń". o ile po zakończeniu części pierwszej spodziewałem się czegoś fajnego, o tyle ac2 nie zapewniło mi nawet połowy zabawy jaką miałem przy jedynce.

11. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Ta gra powinna skączyć się na 2 części

12. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Teraz co pół roku będą wypuszczali nową część? Widać że tylko kasa ich interesuje, zmarnują tylko markę AC.

13. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Dogonic GTA ?? Impossible dla KAŻDEJ gry.

14. nolife69

nolife69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Następna gra z tej serii AC 3 ma wyjść dopiero w 2012r.
    Więc trochę sobie poczekamy.

15. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Śmieszne są opinie tych co mówią "idą tylko na kase i podobne"
    czy dotychczasowe dwie części was zawiodły ? historia trzyma się kupy wykonanie też i co z tego ze będzie ich wiele skoro będą wysokiej jakości :) Obstawiam że będzie ich naprawdę wiele a historia sięgnie przyszłości :)

16. paco45

paco45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niech tylko dodadzą dobry system skradania i jestem kupiony. Bo to była żenada.

17. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Po jakimś czasie się raczej znudzi ta sama fabuła, tylko w innych okresach czasowych...
    Z drugiej strony, GTA to CIĄGLE to samo, a i tak się sprzedaje jak żadna inna gra.

Jak dodadzą więcej elementów skradanki, jakieś bomby dymne itd to kupuję ;)

18. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować Ci wytrwałości wobec AC. Uwierz mi, że gratulować jest czego. Nie wiele jest gier tak nudnych i tak monotonnych jak pierwsza część AC. Jest to oczywiście rzecz gustu, ale głosów przemawiających za lepszym wykonaniem części drugiej jest niestety więcej.

Może i Cię śmieszy, jednak ja tu nie widzę nic śmiesznego. Brotherhood pokazuje, że Ubisoft właśnie leci na kasę. Po przeciętnej części pierwszej, dwójka im na prawdę wyszła i spłacili wszystkie grzechy. To spowodowało, że zapaliło im się zielone światełko i z taką śmiałością zapowiedzieli następną część.

Pierwsza część pod względem gameplay zawiodła, druga się zreflektowała, jednak nie znaczy, że trzecia będzie również na wysokim poziomie, bo Ubisoft wie, że może wydać ją w ciemno po ogromnym sukcesie AC2.

To czy kolejnej części będą wysokiej jakości tego nikt nie wie, więc odstaw kawę i wróżenie. Już nie jedna świetnie prosperująca seria gier upadła na dno. Wymieniać? Ok. Quake, Wolfenstein, NFS, Prince of Persia, Red Alert, Command & Conquer.

Książę Persji jest ewidentnym przykładem na to, jak ze świetnej serii można zrobić tytuł tylko dla garstki wiernych fanów. Jeśli to samo stanie się z Assassinem to wkrótce ludzie będą przechodzić obojętnie wobec tego tytułu. Nie muszę dodawać, że producentem obu tytułów jest Ubisoft, a odcinanie kuponów od PoP sięgnęło mistrzostwa.

19. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ale chodzi o to że to już nie tyle co filma idzie na kase ale przemysł growy jest teraz na takim etapie, targetem sa dlc,gry dla casuali tak jak mówisz odcinanie kuponów od swoich flagowych tytułów poprzez ich kontynuowanie i tego nie da sie uniknąć,a co z tego ze będzie dużo negatywnych opinie to nic nie zmieni bo i tak się sprzeda.

20. plucik_rop

plucik_rop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ropczyce
    Pierwsze AC dla mnie było genialne, ale to pewnie dla tego że było pierwsze, było to coś nowego i aż chciało się dalej grać. Druga część też dobra ale już nie grało się tak fajnie jak w pierwszej. A co do tego co napisał D4Ru73K: w 100% się zgadzam z tym, że łatwo zepsuć dobrą serię gier. Genialnym przykładem jest właśnie Prince Of Persia. Pierwsze trzy części były miodne, a potem to już tylko żeby sprzedać i zarobić. Ktoś wcześniej napisał, że żadna gra nie dogoni serii GTA. Może jest w tym coś prawdy, ale to pewnie dlatego, że GTA to stara seria i się poprostu przyjęła. Dobra to by było na tyle xP

21. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Jeśli kolejne czesci mają być coraz to lepsze tak jak gta jest coraz lepsze to niech idą dalej

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum