1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seria Battlefield - Jak dodać liczbę oznaczającą ilość posiadanych gier przy nicku?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez perduto, Grudzień 21, 2010.

1. perduto

perduto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SG-1
    Witam.

Mam pewien problem, a dokładnie pytanie.
    Jeżeli się posiada kilka gier serii Battlefielda, widać takową informację przy nicku w czasie gry.
    Osoby mające tylko jedną grę w którą grają mają przy nicku "-"
    Osoby posiadające 2 gry serii Battlefield przy nicku mają "1" itd.

Chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób mogę właśnie dodać gry, by pojawił mi się ten znacznik.

W tym momencie posiadam na konsolę XBox360:
    Battlefield Bad Company II
    Battlefield 1943
    Battlefield Bad Company Vietnam

Niestety, automatycznie się nic nie dodało, więc jakoś to trzeba zrobić samemu.
    Może ktoś opisać jak tego dokonać?

Dziękuję z góry i dołu ;)
    Wesołych Świąt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
  4. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz też dodać do swojej listy gier Battlefield'a, Battlefield Heroes. Wystarczy pograć 10min w dodatku to darmowa gierka. Nie jestem pewien w 100% czy będziesz mógł dodać BF:H, bo ja np. miałem problemy, ale na innym forum nikt takich nie miał (może coś źle robię). Z tego co wiem to można dodać gry z PC i konsoli, jednak mogę się mylić. Czyli jak ktoś ma tylko BC2 to może również za darmo mieć Veterana dodając grę BF:H.

5. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Próbowałem i system nie załapuje, że gram na PC w BFH. Grałem co najmniej 30 map. Zrobiłem kilka leveli dwoma postaciami. Nazwy konta i maila takie same. I nie działa BFH jako Veteran. Smutne.

6. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    a można łączyć osiągnięcia z PC z XBOX (przyznam nie wiedziałem :) )

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    @trueuser
    Mam bf2, bf: Vietnam, bf1942 i bfh, a mimo to dalej nie mam veterana... A robiłem wszystko jak w instrukcji
    @up
    Acziki tak, ale z gier które mają Games For Windows. W temacie mowa o czym innym

8. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odświeżę temat, żeby nie zakładać nowego. Działa jeszcze dodawanie gier do veterana? Chciałbym dodać Battlefield 1943, ale nic się nie dzieje.

9. spike1314

spike1314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Nie wiem jak jest na Xboxie ale ja ściągnąłem demo 1943 z PSN na PS3 zagrałem jedną rozgrywkę (przy okazji niezłe lamusy ściągają i grają w demo - dwa razy byłem na 1 miejscu :) i od razu dostałem Veterana, dostaje się za to M1 jako dodatkową broń do BC2.

I jeszcze coś - z tego co pamiętam to trzeba dodatkowo na http://www.battlefieldbadcompany2.com/pl/veteran dać FORCE REFRESH VETERAN STATUS. Oczywiście najpierw trzeba się zalogować.

Wczytywanie...

Poleć forum