1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seria Call of Duty wraca do tematu II Wojny Światowej?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 21, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pamiętacie Call of Duty: World at War z 2008 roku? Pewnie tak, bo to jedna z najlepszych odsłon flagowej serii strzelanin Activision. Wygląda na to, że amerykański wydawca zamierza wrócić w tym roku do tematyki II Wojny Światowej.

Już w grudniu pojawił się ciekawy wpis na Facebooku Treyarch, który sugerował, że niedługo powrócimy do klimatów II Wojny Światowej. Deweloperzy wspominali o ataku na Pearl Harbor.

Tym razem w Sieci pojawił się obrazek od grupy Anonymous Protection z wpisem, że Call of Duty: World at War II miałoby zostać ujawnione po raz pierwszy na Xbox One 4 maja.

Oczywiście takie ogłoszenie może być sfałszowane. Biorąc jednak pod uwagę wspomniane nawiązania na profilu Treyarch do historii II W.Ś. jest całkiem możliwe, że Activision faktycznie szykuje się do ujawnienia World at War II. Co Wy na to? Chyba dawno nie graliśmy w dobrą strzelaninę o takiej tematyce.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Według mnie to bardzo dobrze. Ten najnwoszy CoD to porażka. Już zbieram fundusze na tego CoDa i jestem pewien że nie tylko mnie ucieszyła ta informacja. CoD od zawsze był oparty na konfilktach zbrojnych(wojnach) które miały miejsca w realnym świecie i czemu się od tego odwrócili nie wiadomo.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I bardzo dobrze. Teraz tylko należy mieć nadzieję, że odsłona będzie tak dobra jak początkowe COD :)

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83

6. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też człowiek się cieszy ze wracają do tematyki 2 wojny światowej te inne cześć da się grać ale nie maja tego klimatu a Word at war jest fajna jeszcze sobie człowiek w nią gra.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Każde dziecko swą matkę kocha :)

Nic innego nam nie pozostało jak liczyć, iż jednak będzie to stara dobra odsłona COD..

8. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Też mam dosyć tych wszystkich robotów,mechów,szkieletów w nowych CODach. Wolałbym powrót do przeszłości,a nie przyszłości.

9. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Ostatni CoD jakiego kupiłem to MW3, ale World at War 2 szarpałbym w preorderze (nawet edycję kolekcjonerską).

Cronos lubi to.
  10. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    chyba snie :D jesli to prawda to wkoncu zagram w cod-a ostatni jaki gralem to MW3 :D

11. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Jak wyjdzie, to dla mnie tytuł obowiązkowy. Uwielbiam klimaty IIWŚ, pamiętam jak zagrywałem się w stare MOH'y typu Frontline, Allied Assault, czy COD 2 oraz World at War właśnie :) Najlepsze gry o tej tematyce jakie powstały.

12. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jestem jak najbardziej za tematem II Wojny Światowej, ale niekoniecznie musi to być seria Call Of Duty.
    Chętnie bym zobaczył nowy Medal Of Honor w tych klimatach.

13. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Jeżeli kolejny COD będzie dział się w czasie 2 wojny światowej to będzie pierwszy COD w jakiego będę grał od czasów CODa trójki na ps2.

Wczytywanie...

Poleć forum