1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seria GoW czy Halo?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Artoox253, Marzec 30, 2014.

1. Artoox253

Artoox253 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sanok
    Witam, chciałbym się zapytać którą serie uważacie za lepszą, bo chciałbym przejść całą jedną narazie, interesuje mnie głownie kampania chociaz na multi też lubię pograć, która ma ciekawszą, lepszą fabułe itd. Może będzie z tego jakaś dyskusja, bo chyba takiego tematu nie ma :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ja grałem tylko kampanię w Gears of War i bardzo mi się podobało. Jest to aktualnie moja ulubiona seria i uważam, że naprawdę warto. Co do Halo, to znowu gram tylko multi, bo z angielskim u mnie słabo, a po Polsku jest tylko Halo4 z tego co wiem. Ja bym polecił zacząć GoW, ale najlepiej będziesz jak sam sobie sprawdzisz po pierwszej części każdej z tych gier i ocenisz, co bardziej Ci się podoba.

ps. Multi w Halo jest miodne :) w Halo4 zawsze jest z kim pograć :)

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja preferują Gears of War - moja ulubiona seria gier :) radze zacząć od jedynki która posiada btw. najlepszy klimat (cięzki i brudny!) w kampanii :) multi takze jest mega - najwiecej czasu spedzilem z ta seria na x360 (czesc 2 i 3) :) A co do Halo seria tez fajna choć zupelnie inna - kampania z bardziej rozbudowaną fabułą a co do gameplayu to jest nieźle choć ja preferuje Gearsy :) Halo zaczałbym od bardzo udanego Reach -bradzo fajny klimacik i muzyka (grafa tez na poziomie, czesc 4 tylko przebija ten tytuł pod wzgledem oprawy, Halo 3 niestety graficznie wypada słabo jak na dzisiejsze standardy) :)

5. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    Obie serie to potęga multiplayera,więc jeśli lubisz grać w multi to musisz chyba spróbować i gearsów i halo. Co do kampanii mnie się lepiej podobają gearsy(na najtrudniejszych poz.trudności pewnie nie jeden pad przechodził różne testy wytrzymałości na kontakt z twardą powierzchnią :D ), a halo chyba ma trochę bardziej rozbudowaną fabułę. Moim zdaniem dla fanów multi lektura obowiązkowa :)

6. Kacper_Lew

Kacper_Lew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Ja jestem za GoW ukończyłem wszystkie części z max osiągnięć a potem wielegodzin w multi.

Wysłane z mojego B943 przy użyciu Tapatalka

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jedna i druga seria jest fajna , przy jednej i drugiej będziesz dobrze się bawił .Jedynie jedna ma więcej części druga mniej .

8. kozak0211

kozak0211 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    2
    Zdecydowanie GoW dla mnie. Klimaty Halo jakoś nie przypadły mi w ogóle do gustu.

9. Artoox253

Artoox253 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sanok
    Właśnie kupiłem pierwszą część GoW, mam nadzieję, że będę się dobrze bawił, i mam zamiar przejść wszystkie gearsy po kolei, a później Halo :) PS. na jakim poziomie trudności GoW stanowi jakieś wyzwanie ? Żeby to nie było za łatwo.

10. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    W jedynce proponowałbym "hardcore" bo i tak poziom "insane" masz na początku zablokowany. "Insane" zostaw sobie na co-op'a łatwiej go wtedy przejść. "Casual" jest średni w trudności, jak zaczniesz od niego lepiej poznasz różne lokacje i obcykasz przeciwników(mimo,że najłatwiejszy to też można parę razy po głowie dostać). Ale jak chcesz nie łatwe wyzwanie to zaczynaj od "hardcore".

11. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...

Poleć forum