1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seria Guitar Hero w hibernacji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak zapewne wielu z was doskonale wie, już jakiś czas temu Activision pogrzebało serię Guitar Hero. Nie oznacza to jedna, że projekt umarł całkowicie.

W rozmowie z serwisem GamesIndustry.biz jeden z pracowników Activision – Dan Winters -powiedział:

„Zdecydowaliśmy się tylko na przerwę. Brak nowych odsłon, nie oznacza, że produkt całkowicie zniknie z rynku. Nowe odsłony GH być może pojawią się w przyszłości.”

Powodem takiej decyzji był spadek zainteresowania grami muzycznymi. Rynek jest jednak na tyle nieprzewidywalny, że może za rok lub więcej ponownie tego typy produkcje będę rozchwytywane przez graczy. Dlatego GH spokojnie leży i czeka na wskrzeszenie w lepszych czasach.

Jak sądzicie czy seria ma szanse ponownie zabłysnąć na rynku w przyszłości?

Seria Guitar Hero w hibernacji

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
  4. haker10103

haker10103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    Nie zaczna wydawac DLC z poszczegolnymi piosenkami do najnowszej czesci, kto chce, to kupi i tyle. Po co wydawac tyle razy ta sama gre?

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest Acti, a dla nich odgrzanie kotleta to kolejne kilka(naście) milionów...
    Swoją drogą, w czasach Biebera, Gagi czy kogo tam jeszcze, nie ma szans na porządne GH. Styl Rocka został wykorzystany, Hard Rocka też, teraz tylko czekać na konkretne kawałki metalu (być może) w przyszłym GH.

6. Uve xxl

Uve xxl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Nie mów tragedii cenowej nie ma
    znajdziesz na allegro powystawowe Band Hero ( cały zestaw) za 199 złotówek
    na ultimie widziałem GH Metallica za bodaj 189
    a używki na allegro jeszcze tańsze
    Tylko z tego co widze DJ Hero 3ma swoja cene na poziome od 120/130 zł w góre

7. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fajnie by było gdyby wsparli nowe GH wieloma innowacjami i technologią... Mam tu na myśli możliwość pobierania nie 100 czy 200 dodatkowy piosenek, ale dowolnego tracka z własnej kolekcji, tudzież XBL/PSN... To by im dało naprawdę mocną pozycję na rynku.

Obecnie Guitar Hero zostało zniszczone przez pazerność Koticka... Wydali w ciągu 4-5 lat tyle części serii GH, co R* przez 20 lat w ogóle gier. Szkoda że przez głupotę tych tłuściochów niszczeje marka z dużym potencjałem...

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  9. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Hmm... no seria powoli robi sie nudnawa, mój zestwaik obecnie cieszy się powodzeniem tylko na imprezach. kolejne części to tylko dodawanie nowych kawałków, ale ileż można? DJ. Hero to niby fajna alternatywa ale żeby nie znudziła gracza podobie jak GH. Swoją drogą mogło by powstać coś nowego,nie wiem może Keyboard Hero? z klawiszowym kontrolerem. Fajnie by było wystukać kawałki takich bandów jak Rammstein czy Depeche Mode. Tak tylko głośno myśle... poniosła mnie fantazja.

Póki co rzutem na rynek zapowiedziała się nowa gra "RockSmith" która oferuje szarpania na prawdziwej gitarze, nie wróżę jej historycznego rozgłosu ale może być ciekawie.

10. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    OMG Rock Band 3 anyone?

11. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    taa, tylko ze wtedy by nic nie zarobili, a mogloby sie okazac, ze wrecz beda musieli doplacic, ze wzgledu na licencje.

12. Duster1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No i warto wspomnieć, że oni nie przepuszczają tych utworów przez programik , tylko sami je designują . Poza tym, jeżeli wpośród wszystkich dlc i gier rock band oraz GH nei znalałeś tego , co dopowiada twoim gustom, to te gry nie są dla ciebie, bo nigdy nikt nie mówił , że będziesz grać hip-hop , albo dance w ROCK bandzie i GUITAR hero.

13. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie chodzi o to czy mi się podoba czy nie. Jeśli znasz się choć trochę na muzyce i jesteś fanem określonego zespołu(ów), to trudno abyś znalazł na jednej płycie więcej jak 2-3 ich utwory. Są dziesiątki fajnych grup które mimo równego poziomu muzyki mają w całej serii ledwie kilka piosenek. To irytuje gdy zamiast jeszcze jednego kawałka Muse, R+ czy LP dorzucają jakiś NoName trwający 12 minut przy którym zasypia się na expercie...

Ponadto to prawda, że muzyka jest układana przez pracowników studia, a nie przez program. Jednak społeczność + odpowiednio pomocne oprogramowanie była by w stanie tworzyć i udostępniać ogromne ilości muzyki w krótkim czasie...

14. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    No to teraz czas żeby zahibernowano Call of Duty.

15. Duster1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hej, jest takie coś jak RBN . W większości są to mniej znane rzeczy, ale właśnie tutaj tworzą muzykę ludzie z zewnątrz - fani, albo sam zespól. Plus na zagranicznych serwisach można ściągać customy i je wgrywać.

16. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moim zdaniem powinni robić nowe piosenki za microsoft points. Tak samo jak w LIPS jest, widziałem u brata, a grę ja mam. Justin Bieber był, jakieś hip-hopowe. Szczerze mówiąc, zagrałbym w nowe GH, ale nie grałem w żadne inne.

17. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Bardzo dobrze, Rock Band 3 i tak zmiótł wszelkie GH więc nie ma o czym rozmawiać. Znajdą jakiś fajny pomysł? Nie ma problemu żeby wrócili, ale narazie niech dadzą sobie pomyśleć i odpocząć.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum