1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seria pytań o LT, ihasa itp.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dan14nr, Maj 30, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dan14nr

dan14nr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam Smile

Mam serię pytań, jednoznacznych odpowiedzi nie dostałem. Mam trochę gier na xboxa (oryginalne), ale podobno fali banów od 09tego nie było i na LT 3.0 ludzie grają po live bez problemu itp.
    Ja i tak mało gram, ale np. w MK gram i wolałbym uniknąc bana.

Moje pytania są następujące (będę bardzo wdzięczny za jasne odpowiedzi a nie zbywanie mnie i hejtowanie):

1. Pisza ludzie, że na najnowszym dashu i LT 3.0 wszystko mi pójdzie. To prawda? W Warszawie na allegro widzę gość przerabia konsole wgrywając najnowszy dash i LT+ 3.0 za 35 czy tam 40 zł.

2. O co chodzi z tymi zabezpieczeniami, xgds3 itp. (chyba tak to sie piszę?)

3. Jeżeli planuję grać tylko w gry z płyty to potrzebuję ihasa ? Z tego co czytałem to chyba nie.

4. Ktoś pisal ''jezeli boisz sie bana to kup ihasa". Granie w gry nagrane ihasem zmniejsza ryzyko bana 0.0 ?

5. Czy wymieniajac laser w konsoli trace przerobke? Czy przerobka nie dotyczy lasera ? Bo mi pada i tak musze go wymienic.

6. Jakim programem i jak nagrywac plyty na nagrywarce, ktora nie jest ihasem tylko zwykla nagrywarka DL?

Założyłem temat, bo pytań mam sporo

2. Lotnik421 Xbox One

3. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. GreenWay

GreenWay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    nie wiem
    1.Tak, na Lt 3.0 wszystkie gry działają
    2.Nowe gry na xboxa są nagrywane z zabezpieczeniami xgd3. Grając na najnowszym dashboardzie w te gry musisz dogrywać Title Updates.
    3.Nie potrzebujesz.Ihas jest tylko potrzebny gdy chcesz zgrywać gry na dysk.
    4.Nikt nie wie, ale ponoć dzięki temu jest mniejsze ryzyko bana.
    5.Przeróbka nie dotyczy lasera.
    6.Najlepiej nagrywać na Verbatimy. http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    0. Tematy sa na forum wystarczy przejrzeć jak nagrywać co to ixtreme 3.0!
    1. Wszystko zadziała
    2. XGD3 format nowych gier
    3.POtrzebujesz
    4. Zwiększa bezpieczeństwo
    5.laser to część optyczna anie ma nic wspólnego z wgranym fw
    6 imgubrn według tutorial ana forum

ad2 bzdura jak coś xgd3 i nie jest to zabezpieczenie, oraz bzdura z title update(ixtreme 3.0!)
    ad3. przy nowych grach potrzebny ihas gry się wyłączają

6. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam. Wszystkie informacje są praktycznie na forum.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum