1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Seria resident evil - opinie fanów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Quasar, Czerwiec 10, 2011.

1. Quasar

Quasar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piotrków Trybunalski
    Siema...Tak jak w temacie . Fani Residentó'w niech pisza za co lubią lub tez "kochają" gry z tej serii :)
    Jaka część była "naj" a jaka raczej "be" ?

Ja powiem ze jestem fanem serii...Od samego poczatku , pamietam jeszcze czasy od 1 czesci do 3 gdzie gralo sie na starym kompie godzinami...
    3 czesc z podtytułem NEMESIS bardzo mi sie podobała osobiscie. 2 tez byla niezła...No a 4 to juz przełom w serii jak dla mnie i dobry kawał roboty...

Wpisujcie sie fani.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Naj.... 1-sza i 2-ga .
    W pierwszą grałem na playstation 1 ,do tego gra była w wersji niemieckiej .
    Przechodziłem ją 2 tygodnie ze względu na ograniczenia czasowe,ale gra utkwiła mi w pamięci do dzisiaj.
    Jeszcze pamiętam zombi-dobermany,skrzypiące bramy i cały klimat gry.

1-ka : super fabuła ,miodność 1000%,na dzień dzisiejszy to tylko kiepska grafika.
    2-ka : super ,ale pojechali po tytule (mało zmian).
    3,4 : nie podobały mi się ze względu na wprowadzone zmiany interfejsu gry.
    5 :Ok,ale zrobili typową TPP.

Czekam na :
    Resident Evil: Operation Raccoon City ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

4. DamianProgramista

DamianProgramista Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pierwsza byla najlepsza druga i trzecia byly tez super. ale 4 i 5 to juz nie re dla mnie

Sent from X10 2.2.1 DT

Wczytywanie...

Poleć forum