1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

seria Tekken dla xbox360

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez barman1976, Kwiecień 21, 2014.

1. barman1976

barman1976 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowiczów, mam pytanie odnośnie gry tekken, planuje kupić w/w gre na mojego x/a i potrzebuje porady ... ktora czesc jest w/g was najlepiej zrobiona i grywalna dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Na xboxa wyszła tylko część 6, więc odpowiedz sobie sam.
    Sorka zapomniałem o tag tournament 2 i sf x tekken. Ja grałem na xboxie tylko w 6 więc nie powiem ci za dużo.
    Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    mi najbardziej podeszła tekken 6
    Tekken tago tournament jest również godny polecenia ale to już kwestia gustu, tu musisz sam zdecydować
    jest jeszcze tekken vs street fighter ale więcej tam street fightera niż tekkena i gra została przeze mnie od razu znienawidzona. jest wolniejsza i ogólnie większe nastawienie na postacie ze street fightera niż tekkenowe.

5. geohound

geohound Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    SF x Tekken WOLNIEJSZA? Poważnie mówimy o tej samej grze? Przecież to pełna dynamika. To od Tekkena wolniejszy był tylko Virtua Fighter.

Wczytywanie...

Poleć forum