1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serial number

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Masterick, Grudzień 6, 2012.

1. Masterick

Masterick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Oddałem konsolę do "serwisu" i kiedy po wielu problemach ją odzyskałem podziałała 2 dni po czym padła. Jestem niemal pewien, że nie jest to mój Xbox, nie mam na to jednak dowodów. W związku z tym mam 2 pytania:

1. Czy na pudełku po X-ie znajduje się jego serial number?
    2. Czy (w starej wersji arcade, kupionej w 2008 roku) numer ten znajduje się z przodu za klapką (obok USB) i z tyłu nad wejściem A/V? Tj, czy w tych 2 miejscach ma to być ten sam kod? Z przodu mam inny, z tyłu inny, a nikt poza ludźmi z "serwisu" go nie rozbierał.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    W dashu ustawieniach masz serial ,na pudelku stylu konsoli. Takie cos sie spisuje jak nie pewny serwis. Dali ci jakas gwarancje i co sie stalo z xem?

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    w tych dwóch miejscach jest jeszcze naklejka na klatce od płyty gł i w dashu wszedzie maja sie zgadzac

Wczytywanie...

Poleć forum