1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serius Sam The Second Encounter – stare ale jare?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 4, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W 2001 roku Croteam wydał Serious Sam grę z gatunku FPP, o dość specyficznym humorze. Koncepcyjnie nawiązywała ona do Duke Nukem 3D oraz świętującej olbrzymie sukcesy serii Quake.

Scenariusz gry był banalny – mięśniak + czarny humor + dużo przeciwników. Ta mieszanka zapewniła rozgrywce sporą miodność, plan został zrealizowany, a sam projekt odniósł w tamtych czasach spektakularny sukces. Autorzy drugi razy reaktywowali swoje dziecko, teraz do Naszych rąk trafi The Second Encounter.

W nowej odsłonie Sam Stone będzie zmuszony do przeniesienia się z Egiptu do Ameryki Południowej, Babilonu oraz Średniowiecznej Europy. Tak jak w poprzedniej części naszym jedynym celem będzie przedzieranie się przez zastępy wrogów przy użyciu kilkunastu dostępnych broni w tym: minigun, piły łańcuchowej czy miotacza płomieni. Autorzy najprawdopodobniej sądzili, iż wystarczy lifting graficzny, by produkt dało się przełknąć. Cóż z materiału wideo przebija się jednak produkt na chwilę obecną nieaktualny. Fizyka gry, zaś pozostawia wiele do życzenia, wizualnie gra zatrzymała się w czasach swojej świetności.

Myślę, że twórcy wierzyli, że na fali zainteresowania Duke Nukem Forever uda im się zwrócić uwagę na swój produkt i nieco zarobić. Moim zdaniem po tytuł sięgną tylko ludzie którzy czują sentyment do tej gry ale może przy okazji młodzi gracze będą mieć okazję zapoznać się ze „starą szkołą” gier FPP.

Serius Sam The Second Encounter - stare ale jare ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    A ja na pewno sobie pogram :) przypomnieć sobie stare czasy ;)

4. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Serious Sam HD First And Second Encounter

Bardzo fajna gierka, nie wiem czemu zainstalowalem ja na dysku a gram z plyty. Super :)

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kurcze tyle ciekawych gierek mam do przejścia, że nie wiem czy na to starczy mi czasu..

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    W Serious'a Sam'a 1 ciupało się na PC :) Ach ta możliwość ustawienia kwiatków sypiących się zamiast lejącej się krwi ;) Bezcenne :D

Wczytywanie...

Poleć forum