1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Service Date

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez curirin, Luty 3, 2012.

1. curirin

curirin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam na odwrocie konsoli napisane Service Date 22-01-2010 zamiast MBR Date. Co to oznacza? Mam zasilacz 175 W, na konsoli 14.2A, ale czy jest to Jasper czy co?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dybeq

dybeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Józefów
    jest to falcon

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  5. curirin

curirin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To w takim razie co to oznacza, że wymienili płytę główną na nową w tym dniu? I mam kolejne pytanie - na stronie w xlive jest napisane: Your standard warranty expired on May 13, 2011. Czy to oznacza koniec gwarancji tej normalnej 2-letniej czy tej 3-letniej na rrod i e7?

6. skywing

skywing Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Normalnej + rok na rrod itd.

Wczytywanie...

Poleć forum