1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwer xbox live - Fifa 09

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chilihead, Grudzień 13, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. chilihead

chilihead Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mielec
    Witam,
    Jutro będę miał możliwość pogrania w moją pierwszą pełną wersję gry na xbox'ie 360 :) Jak napisałem w temacie będzie to FIFA 09 (taniutko chodzą na allegro to od niej zacznę, za 2-3 miesiące potanieje Fifa 10, to wtedy sobie ją sprezentuje)..no i w związku z Fifą 09 mam pytanie..czy serwery xbox live FIFY 09 będą czynne, ażeby można byłoby grać w nią przez sieć i cieszyć się pełną rozgrywką? Czy może po wydaniu najnowszej odsłony - Fifa 10, serwery starszej wersji 09 automatycznie są zamykane?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Spokojnie znajdziesz ludzi i serwery, ja grałem niedawno w Pes 2008 u kumpla i dużo ludzi było na serwerach, a w fife będzie pewnie jeszcze więcej ;)
    Pozdro!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum