1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwery ea.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamyk8484, Marzec 22, 2014.

1. kamyk8484

kamyk8484 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam...
    Ostatnio kupilem fife 14 na xboxa...Nie ma golda ale internet sie laczyl z ta fifa i moglem np.kupowac nowe rzeczy w katalogu w fifie...PO ok.miesiacu uzytkowania nagle nie chce mnie polaczyc z serwerami ea...Wiecie moze czemu?

Pisze ze serwery sa niedostepne i prosze sprobowac pozniej.Ale tak juz od 2 tyg.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eryk122916

eryk122916 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Fierciu

Fierciu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    U mnie ten problem także występuje.
    P.S EA to największy syf jaki istnieje. Tak jak kiedyś się świetnie bawiłem, teraz płacę za irytację i wachlarzyki...

5. Castor360PL

Castor360PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No niestety EA nas nie rozpieszcza...chociaż w tym roku wybroniła się i nie została najgorszą firmą w USA tak jak to miało miejsce w 2 poprzednich latach...nikt nigdzie o tym nie pisze - czy wiecie jak bardzo EA dała du..py wydając Titanfalla w Polsce..??Sama gra jest BOSKA - ale wszystkie sklepy miały obsuwę i nikt kto zamówił Tytana na Xbox One nie dostał gierki w dniu premiery - u mnie było to 5 dni po premierze - dzwoniłem do kilku sklepów w tej sprawie i problem dotyczył całej polski - kolejna sprawa - pisali ,że bedzie wersja PL - ale do dziś na XO nie da się włączyć polskich napisów....(dobrze ,że w tej grze się tylko strzela i wersja PL nie jest potrzebna, ale kiedy kupuję coś przez internet i pisze wersja PL no to ma być PL! )

6. Fierciu

Fierciu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Widzę, że nie tylko mnie irytuje dzisiejsze EA :D

7. reifik99

reifik99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostrzeszów
    Ten problem ma bardzo wiele osób, EA pracuje nad rozwiązaniem tej sprawy od 18 marca, a efektów dalej nie widać :(

Wczytywanie...

Poleć forum