1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwery Microsoftu zostaną zaatakowane w święta? Hakerzy zapowiadają ataki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 2, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kilka godzin temu hakerzy z grupy Lizard Squad zaatakowali między innymi serwery Xbox Live. Z tego powodu gracze nie mogli zalogować się do usługi na konsolach Microsoftu. Jednak według najnowszych informacji był to tylko przedsmak „atrakcji”, które zostały zaplanowane na zbliżające się święta.

Dla mnie Boże Narodzenie to czas spotykania się z rodziną, jedzenia i grania. Zazwyczaj w trakcie świąt staram się nadrobić zaległości i odrobinę zmniejszyć moją kupkę wstydu. Macie podobnie? Niestety, prawdopodobnie pod koniec miesiąca grupa hakerów rozpocznie swoją vendettę na amerykańskiej korporacji.

Przedstawiciele Lizard Squad zaatakowali wczoraj serwery MLG Columbus, a następnie przeciążyli Xbox Live. Na Twitterze organizacji pojawiły się następujące informacje:

Microsoft dostanie od nas wspaniały prezent świąteczny.

To tylko przygotowania do Bożego Narodzenia.

To mała dawka tego, co nadejdzie na Boże Narodzenie.

Nie mam zamiaru spowodować paniki, ale lepiej przygotować się na najgorsze. W ostatnim czasie Lizard Squad atakowało między innymi serwery Microsoftu oraz Sony. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Eh, a myślałem, że takie rzeczy Sony ma na wyłączność:/

4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Wcześniej śmiano się z Psn-Sony to teraz można się pośmiać z M$ :3 i to w święta :D

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Nawet KEVIN nie pomoże :p a miałem pograć w Święta :]

6. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Jak dla mnie to mogą od początku świąt do końca hakować, przeszkadzać, blokować i co tam jeszcze chcą. Święta spędzam z rodziną i konsoli nawet nie odpalam także mi to nie przeszkadza :).

1 osoba to lubi.
  7. wjatka123

wjatka123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  8. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Me too. Oby tylko w Święta się takimi rzeczami zajmowali. :) A na marginesie to jeśli MS ma zapowiedź i nie potrafi temu zapobiec to co to za "Gigant z Redmond"?

9. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No zobaczymy. Jak przez godzinę nie będzie można korzystać z niektórych funkcji a później wróci do normy to nie ma co porównywać do PSN. Gdzie awarie można liczyć w dniach, tygodniach a czasem nawet miesiącach.

10. xerek

xerek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorrol
    Hmm może i będzie szczęście w nieszczęściu i MS da darmowego golda na jakiś czas w rekompensacie.

11. wjatka123

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Chyba żartujesz. Dlaczego wszędzie Polacy chcą coś za darmo, wstyd

1 osoba to lubi.
  12. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Nosz K....A! Jednak naród to nieprzeciętny. Nikt tak sobie nie pojedzie jak polak polakowi. Oczywiście polacy cebulacy tylko wszystko chcą za darmo. A reszta świata to cacy kupują wszystko za pełną cenę z uśmiechem. Skończcie bo większych dyrdymałów nie słyszałem. Taki Hotukdeals jest tak strasznie popularny a pełno tam voucherów, zniżek, promocji i tzw freebies czyli rzeczy za free. Ludzie się zabijają o to no ale pewnie jak w UK to pewnie polacy sami no bo jakby inaczej. Wszyscy kochają promocje i nikt nie lubi jak mu coś nie działa i zadośćuczynienie jest drogą producenta żeby to stracone lub nadszarpnięte imię przywrócić do łask. A swoją drogą to wy tak jeżdżący po krajanach nie dziwcie się potem że po was na świecie jadą skoro widzą że sami nawzajem się nie szanujecie.

3 użytkowników lubi ten post.
  13. wjatka123

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A ty to niby święty? Mnie wk*rwia jak ciągle czytam że gry w goldzie do **** ze live Gold płatny i żeby za darmo dawali. Ile można czytać PO POLSKU takie wieczne błaganie. A na obczyźnie no sorry ale jakoś większość naszych ciśnie na pomocy społecznej i jeszcze im mało więc jaki mam mieć szacunek. Nie będę tu przytaczał mojej historii czy przykładów takiego zachowania, ale właśnie takie przypadki które poznałem wyrobiły u mnie taką opinie o naszych krajanach bo nie ważne czy za granicą czy w kraju Polak polakowi wilkiem.

14. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Żeby nie zjeżdżać z tematu radzę Ci sprawdzić dane z ostatniego spisu ludności w UK. Zobaczysz kto siedzi na benefitach. Żaden ze mnie święty. Po prostu chcę uświadomić że negatywne przymioty nie tyczą się tylko naszej nacji. A to akurat dobrze wiem gdyż codziennie obracam się wśród ludzi z całego świata. I to ze polacy czasem przeginają to fakt. Ale w porównaniu z nimi to lokalni zaginają czasoprzestrzeń..

15. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Co Ty w ogóle chrzanisz! Przestań hejtować, że PSN jest takie do ****! Ja jakoś gram tyle czasu i problemów nie mam. Może napiszesz że jeszcze w latach można liczyć przerwy w PSN? Co za ludzie, nasłuchają się głupot i szerzą brednie.

16. wjatka123

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja byłem zaledwie rok na w UK i dużo polaków cisło na benefitach. teraz mieszkam w DE i sprawa wśród naszych wygląda gorzej. Myślę że wymiana naszych zdań nie ma sensu ponieważ mamy różne doświadczenia ludźmi. No i offtop

Wczytywanie...

Poleć forum