1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwis 3RROD Radom

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez GrzesiekMp4, Maj 19, 2009.

1. GrzesiekMp4

GrzesiekMp4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jest jakiś dobry serwis który naprawi mi profesjonalnie RRoD'a? Proszę o szybką odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    nie pakuj sie w naprawianie....rrod zawsze powraca po jakims czasie..raz szybciej raz wolniej...wywalisz tylko kase za naprawe( 100-150zl) a rrod i tak sie znow pojawi za jakis czas...sprzedaj konsole na czesci ..dokladaj 300 zl i kupuj nowa jaspera..masz elegancka nowa konsole z nowa plyta glowna..a naprawiana konsola to juz sprzet wadliwy..to jest moje zdanie.nikt nie musi sie z nim zgadzac..a w serwisach ci naprawia tak rroda jak sam bys sobie mogl naprawic kozystajac z youtube;p uzywaja tylko lepszego sprzeta;p

4. mateusz323

mateusz323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widze ze jeden z takich serwisow to prowadzisz Ty...

Oddaj do profesjonalnego serwisu gdzie zrobila rebbaling i bedzie lepiej chodziła niz oryginalna konsola gdyz uzyja innych kulek

5. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    no to widocznie zle czytam fora..gdzie duzo jest wypowiedzi o oddawaniu konsol do profesjonalnych serwisow i ponowym rrodzie..oraz to ze moja 3ka znajomych oddale tez do naprawy w kraku i jakos rrod wrocil srednio po 4-6 miesiacach...wiec cos w tym jest

6. D1983

D1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    P.O.D.K.A.R.P.A.C.K.I.E
    U mnie " 3 Światełka" pojawiły się wczoraj. Kod 0102 - Zimne luty pod GPU. Zdjąłem radiator z procka wyczyściłem starą pastę na jednym i drugim, dałem nową i śmiga cacy... wystarczy trochę czasu i chęci :p

Wczytywanie...

Poleć forum