1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwis LG a nagrywarka...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rtv2500, Wrzesień 1, 2009.

1. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Parę dni temu padła mi nagrywarka komputerowa LG, którą mam na gwarancji i mam zamiar ją wysłać do serwisu do warszawy (na ich koszt). Mam pytanko czy nagrywarka zostanie na nową wymienioną czy naprawią tylko? Wypalarka nie czyta ani nie nagrywa żadnych płyt cd/dvd. Proszę o odp :)

Thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    czy to jest forum o komputerach? Po co tu zadajecie takie pytania od takich pytań są inne fora.

4. ucho333

ucho333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dlatego umieścił to w off-topic.Ja Kiedyś wysłałem moją LG bo wolno płyty nagrywała.Przysłali za darmo wszystko,ale w opisie pisało,że nic nie jest zepsute włożyłem do kompa i działała juz elegancko i znów mi sie tak stało,ale nie chce mi się wysyłać.Myśle że jak nie bedzie im opłacało się naprawiać to podeślą nową albo podobną w takiej cenie jak kupiłes.Pozdro

5. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kolego jest wyraźnie napisane, że Off topic coś innego niż X360 więc po co się czepiasz? Jak masz pomagać w taki sposób to dziękuje, no chyba że nabijasz sobie posty

6. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    offtopic to offtopic ale tak czy siak takie pytania powinny być zadawane na forum o pc ale nie chce wchodic z tobą w dyskusje wiec już nic więcej na ten temat pisać nie będę.

7. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    igorro zluzuj troche, że jesteś game masterem i xbox maniakiem o niczym jeszcze nie znaczy,
    ja dołączam się do pytania, bo mam nagrywarke samsunga na gwarancji, i jest jeden problem, jak ma dobre wiatry to nagra płyte dl a jak nie to jakiś błąd wywali, dvd zwykłe i cd normalnie nagrywa, chociaż ostatnio audio cd nagrałem to nie czytało mi w kompie ani w samochodzie. I teraz moje pytanie: jak myslicie czy ją naprawią w serwisie czy nie bo ja myśle że poprostu mi ją odeślą nienaprawioną.

8. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wcale nie uważam ze to coś znaczy,naprawdę.

Co do pytania to zadzwoń na infolinie i się zapytaj.

9. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Też tak miałem z moją LG, że raz nagrała, a raz nie. Kupiłem pionieera i nie ma problemów :)

10. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja kiedyś wysyłałem nagrywarkę z tym, że Samsunga. Nagrywarka nie czytała płyt dvd i została wymieniona na nową. Wydaje mi się, że im się nie chce naprawiać jeśli nie jest to jakiś najnowszy model.

11. Uruk

Uruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    جحيم
    Jak mi się zepsuła to wymienili na nowa, a nagrywarka przyszła na drugi dzień. Z tego co pamiętam to musisz opisać problem na kartce.

12. ucho333

ucho333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tak też pamiętam,że trzeba opisać na kartce co jest nie tak.Opisz jak jest naprawdę i powinni ci bez problemu wymienić bo raczej im się nie opłaca naprawiać.Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum