1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

serwis na terenie rzeszowa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez roxes, Marzec 6, 2010.

1. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Witam wszystkich jeśli już taki temat był to sory szukam profesjonalnego serwisu konsola padła po raz 3 na rood e74 postanowiłem wymienić pastę sam i teraz padła jeszcze bardziej napęd sie nie otwiera i nie ma żadnego obrazu jak ktoś zna jakiś serwis albo sam potrafi naprawić proszę o kontakt

2. Lotnik421 Xbox One

3. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Siema w Rzeszowie ciężko o takie rzeczy... sam szukałem kolesia który przerabia konsole ale jakoś znalazłem FLASH PRZERÓBKA XBOX 360 RZESZÓW!! PROMOCJA !! (894716846) - Aukcje internetowe Allegro niżej masz podany nr. też naprawia e74 .Zadzwoń do kolesia i się umów na dany termin. :) pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum