1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwis warszawa XBOX Pomocy !!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kowal007, Październik 24, 2008.

1. kowal007

kowal007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Serwis warszawa witam wszystkich i proszę o pomoc mam problem z Xbox 360 po uruchomieniu konsoli zapalają mi się 3 czerwone diody konsola była przerabiana i nie mam gwaranci to oczywiste :p mieszkam w warszawie i chciałem was prosić o pomoc gdzie mogę znaleźć taki serwis co mi to naprawi oczywiście w warszawie był bym wdzięczny bo sam szukałem w Google ale jak znalazłem albo już nie aktualne albo firma przestala działać :p proszę was o pomoc może znacie miejsca w warszawie gdzie mogę odąć do naprawy Xbox aby mi to zrobili albo podąć adres w warszawie telefon serwis który się tym zajmuje stronę :p z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Serwis warszawa XBOX Pomocy !!!

robson.pl ale niewiem czy x-a naprawiaja telefon 436-19-66

4. Blondyna

Blondyna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawa xbox 360 3 diody

Polecam Lukasza z legionowa koło warszawy koszt 110 zł solidnie :D. kontakt 512 302 505

Wczytywanie...

Poleć forum