1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwis Xbox Adekom w Poznaniu.Wieeeeeelki PLUS

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez thomsonvt, Grudzień 19, 2012.

1. thomsonvt

thomsonvt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i wszystko już jasne ADEKOM sobie poradził z moją konsolą i rgh.Kraków i Serwis gsm na karmelickiej gdzie wcześniej zawitała moja Slimka słabo wypadł.połamane zatrzaski,nie zrobiony rgh i strata czasu i paliwa.Za to Adekom w Poznaniu świetny kontakt i bardzo miły Gość.Na wszystko odpowiada i sluzy pomocą.No i co najważniejsze,Konsola zrobiona Przypomne-konsola Slim- 03.07.2012 dash-14719 Wielki + dla Adekomu

2. Lotnik421 Xbox One

3. ^^|Martines|^^

^^|Martines|^^ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Za bardzo kolesia oczerniasz ja jak najbardziej polecam ten serwis na Karmelickiej robiłem tam trzy konsole dwie przeróbki napędu i teraz w slimie RGH i jestem zadowolony śmiga jak złoto i można się targować cena RGH 150 zł ....
    Co do połamanych zatrzasków to jest to nie możliwe że on ci połamał takie sprzęty do tego posiada że chodź byś chciał połamać to nie połamiesz.....A nie mówiąc o stacjach lutowniczych itp...

4. thomsonvt

thomsonvt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mówie jak było.Poza tym inna rozmowa byłaby gdyby mi powiedział że nie daje 100 % pewności że zrobi konsolę bo wiedział że mieszkam 120 km od Krakowa bo z nim o tym rozmawiałem.3 razy zapewniał mi że zrobi na poczekaniu.Niestety.Może i inne rzeczy robi dobrze,nie zaprzeczam ale fakt że z moją konsolą nie dał sobie rady.Po całym fakcie pisałem do niego 2 razy, do dzisiaj nic nie odpisał a mineło już 9 dni.Czy tak się obsługuje klienta?Wydaje mi się że nie.

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    To reklama?

Wczytywanie...

Poleć forum