1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwis !!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dzierzal, Luty 22, 2008.

1. dzierzal

dzierzal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obecnie mieszkam w Szkocji i tutaj zakupiłem konsole i byłem szczęśliwym posiadaczem jej od 8 miesięcy , aż do momentu pojawienia sie "ring of death". Gwarancji żadnej nie mam na konsole, ponieważ kupiłem ja w sklepie z "drugiej ręki" i dali mi gwarancję na miesiąc . Więc poszedłem do takiego sklepiku gdzie kupuję gierki i zapytałem czy świadczą usługi na naprawę 3 czerwonych światełek, a on na to ze nie robią tego , ale mogę skontaktować sie z M$ i naprawia mi to ( dodam ze moja konsola jest z 2006r.) I pomyślałem sobie że spróbuje i zadzwonię , chociaż i tak nie mam gwarancji i zobaczę co się stanie. Więc zadzwoniłem , powiedziałem jak wygląda sprawa i konsultant nawet nie zapytał sie czy mam gwarancję i przyjął moja konsole do naprawy :) i dzisiaj rano odwiedził mnie kurier i zabrał sprzęt . Moje pytanie jest takie , czy naprawią mi tą konsole bez aktualnej gwarancji ? , bo na stronie xbox.com jak patrze bo jest napisane ze gwarancja wyczerpała się .

I co drodzy koledzy myślicie o tym , naprawią konsole czy odeślą w takim stanie jak wysłałem .

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cris14

cris14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    Odp: Serwis !!!

Albo każą Ci zapłacić za usługe albo masz farta i odeślą Ci nową bądź naprawioną 8)

4. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

dokladnie tak jak powiedzial cris14

a ja mam do ciebie jeszce pytanko :p gdzie na stronie xbox.com mozna zobaczyc czy masz jeszce gware ^^ bo szczerze mowiac to ja nie wiem czy jeszce mam czy nie bo kupowalem tez z 2 reki a gosc cos wspominal ze nie rejestrowal

pzdro

5. dzierzal

dzierzal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

xbox.com >> zakładka "wsparcie" >> nastepnie klikasz na taki tekst " Wyszukaj wiadomości na temat typowych problemów, odpowiedzi na często zadawane pytania itd" >>> następnie klikasz na to "Pomoc techniczna do konsoli Xbox - witryna sieci Web" >>> natępnie klikasz na rejestrację >> rejestrujesz swój sprzęt podając swój numer seryjny i masz wszystko ładnie napisane.

A odnośnie jeszcze mojego tematu to słyszałem ze M$ daje na "ring of death" dodatkowo 3 lata gwaracji :)

6. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

wielkie dzięki teraz wiem ze mam jeszce prawie 1 rok gwarancji :D

7. dzierzal

dzierzal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

hehehe to super:) , cieszę sie że pomogłem ;)

8. marian332211

marian332211 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

dzierzal konsole ci naprawia bez problemu ja tez kupilem w szkocji w 2006 i wysylam juz 2 raz na gwarancje a na 3 czerwone diody masz 3 lata gwarancji wiec nie masz sie co martwic

pozdro 8)

9. dzierzal

dzierzal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

no naprawili tylko teraz czekam na powrót mojego X, i dodali jeszcze mi 6 miechów gwarancji :)

Wczytywanie...

Poleć forum