1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwis

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kubag12344, Sierpień 3, 2012.

1. kubag12344

kubag12344 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zna ktoś jakiś dobry i sprawdzony serwis z okolic Wawy, Sochaczewa , Żyrardowa ? Bo chyba padł mi laser(nie odczytuje płyt przetrzyj ściereczką itd. i raz odczyta raz nie , a nieraz jak się włączy płyta to się zawiesza czarny ekran i trzeba wyłączać konsole) a sam z tym nic nie zrobię bo się na tym po prostu nie znam:worked_till_5am: .Szukałem na forum ale z tych okolic nic nie znalazłem, a do wysyłki jakoś nie mam zaufania. Dodam że konsola jest przerobiona lt 2.0
    Z góry dzięki za pomoc i pozdro :>

A i pytanie czy to napewno laser czy napęd ? Jak ktoś wie co to może być to pomóżcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Laser do wymiany jak chcesz zrobie ci to tanio wysylkowo.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Warn

Wczytywanie...

Poleć forum