1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwisowanie -kilka pytań

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Młody Raperek, Listopad 29, 2011.

1. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema!

Słuchajcie , mogę powiedzieć że już kupiłem Xbox 360 Xenon 2006 z JTag-iem lecz boli go standardowa rzecz czyli zimne luty (rrod). I mam taki problem , otóż szukam jakiegoś porządnego serwisu , który wykona rebelling dzięki czemu przywróci życie konsoli ale da też na tę usługę gwarancje co najmniej 6miesięcy ... Znacie kogoś zaufanego , kogo śmiało mogli byście mi polecić ?

I takie inne pytanie , czy jak konsola będzie już po rebelling-u sprawna to mogę w jakiś sposób kontrolować temperaturę np w menu konsoli ? Albo ustawić aby wiatraki cały czas chodziły na maksymalnych obrotach? (hałas mi nie przeszkadza bo i tak najczęściej gram w słuchawkach , a konsola była by chłodniejsza)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Serwis24lw

Serwis24lw Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem czy sie oplaca reballingowac xenona

4. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dlaczego?

Przecież jak będzie miał nowe kulki pod GPU to powinno być ok no nie ? Potem ustawię maksymalne obroty wentylatorów (jeśli się da) i już nie będzie się grzał.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    FSD pokazuje temp i pozwala na kontrolowanie obrotów waitrakow

6. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    w xenonie jedynie pełny reballing mi sie sprawdził, bo sam reballing GPU nie pomoże na długo.

8. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Dokładnie dlaego sie niewarto go robic bo koszt wyjdzie minimum 300-350 zł jak ktos to zrobi Ci charytatywnie reflow i tyle co do wiatraczków ciekawe jak je zamocujesz:).

9. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No zostanie wykonany reballing , ale nie wiem czy all czy tylko GPU , w każdym serwisie dają mi gwarancje na 3 miesiące więc chyba się skuszę , jak gwarancja będzie dochodzić do końca , to wtedy zacznę modyfikować chłodzenie, a właśnie pecetowe chłodzenie na LGA 775 pasuje idealnie bez żadnych przeróbek :) Tylko oczywiście nie będzie możliwości złożenia obudowy , ale mi jakoś nie przeszkadza :p

Co myślicie o tym serwisie ? ROD RROD E73 E74 Serwis XBOX 360 Kraków f.VAT GW (1925522343) - Aukcje internetowe Allegro
    Dzwoniłem do gościa i mówił , że za cenę jak w aukcji wykonuje reballing GPU i daje na to 3 miesiące gwarancji , a za 180zł wykona reballing wszystkich układów i także gwarancja na 3 miesiące.

10. incubus

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Serwis pewnie jak kazdy inny tylko przyjmując ile przy rebalu jest roboty komicznie niska cena.

11. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    faktycznie niska cena za reball GPU, CPU, SB i 8xRAM. Najwięcej dłubania to z RAMami bo reszta leci z marszu. Ja w swojej jeszcze mam zamienione RAMy samsunga które mi sie piekelnie grzały na Hynixy z falcona i dzięki temu RAMy są tylko lekko ciepłe.

12. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    No nie, bo te kulki to albo tylko na papierku będą albo jakiejś marnej jakości za 9,99 z przeceny świątecznej.

13. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie ciekawe czy cena = jakość w tym przypadku, oby nie , choć i tak dają gwarancje na te usługę :) A może macie namiary na jakiś inny serwis ?

14. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    On robi reflow tylko, wiem bo bylem u niego.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

15. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aaa to kicha bo na reflow pewnie mi max z miesiąc pochodzi i będzie znów rrod :/

16. incubus

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Niekoniecznie konsola kumpla po grzaniu u Juchego myka już póltora roku.Moja po własnoręcznym smazeniu totalnie amatorskim bedzie mykała juz 3 tydzień :).

17. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm no to nie wiem , ryzykować w reflow za 80zł czy lepiej dozbierać kaski do 180zł i wykonać reballing ...

Albo otworzyć samodzielnie konsolę , nałożyć nową pastę na GPU i CPU może to choć na jakiś czas pomoże :>

Wczytywanie...

Poleć forum