1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Serwisy Xboxa w Warszawie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tokarief, Grudzień 31, 2010.

1. Tokarief

Tokarief Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nadarzyn
    Myślałem,*że mnie to nie spotka, ale jednak. Po rozegraniu połowy pierwszej misji w Medal of Honor, konsola się zawiesiła i ją wyłączyłem. Następnego dnia po powrocie zamierzam sobie pograć (bo wcześniej mi sie tak zawieszało, ale jakoś potem nic sie złego nie działo)... a tu patrzę na ekran: czarny, brak sygnału. Dziwię się i patrzę na konsolę: o zgrozo, RROD.

Ta sytuacja zdarzyła się 2 miesiące temu. Od tego czasu Xbox stoi, a na jego miejsce wróciło Wii, ale miałem ochotę jeszcze w Honora pograć.

Znacie jakieś dobre serwisy w Warszawie? Tylko podajcie też adres i numer telefonu. Szukałem w google, ale wolę nie wybierać na chybił trafił.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Sprawdz na Allegro, osoba z duza liczba komentarzy nie bedzie raczej "pierwsza lepsza"

4. Tokarief

Tokarief Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nadarzyn
    Gdybym ufał Allegro, to w ogóle bym nie założył tego tematu. Ludzie, dajcie adres jakiegoś dobrego serwisu, a nie odsyłacie mnie na Allegro. Muszę mieć pewność, że to nie podpucha. :mad:

5. Tokarief

Tokarief Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nadarzyn
    To jak? Błagam was, ja po prostu muszę znaleźć dobry serwis >:/

6. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zobacz serwis Playzone, ul.Solec 81B
    Lokal A35
    Telefon: 601-256-626
    lub http://xboxforum.pl/uslugi-f49/naprawa-xbox-360-przez-reballing-warszawa-58443.html

Wczytywanie...

Poleć forum