1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sezon i - forza horizon

Temat na forum 'Archiwum' rozpoczęty przez umek, Luty 3, 2013.

1. umek

umek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    WITAM!! Chcę ogłosić, że rusza I SEZON FORZY HORIZON. Widząc jakim zainteresowaniem cieszy się gra Forza Horizon, postanowiłem stworzyć kolejny już mojego autorstwa turniej tym razem bardziej profesjonalny ( no i nie w fife :p) Poniżej przedstawię jak w/w sezon będzie wyglądać!!! :welcoming:

Sezon będzie składać się z kilku festiwali, w których rozgrywane będą różnego rodzaju wyścigi, także zabawy.
    Jeden sezon będzie obejmował około 1 miesiąca.
    Czas trwania festiwalu będzie zależeć od wcześniej ustalonych z uczestnikami zasad: albo 5 festiwali po 6 dni na rozegranie każdego albo 6 festiwali po 5 dni każdy.
    Każdy festiwal będzie się składał z trzech etapów : wyścig klasą niższą , wyścig klasą wyższą, zabawa ( kot i myszka lub zakażony lub król)

Pierwsze propozycje Festiwali:

1. Festiwal I
    - 2 Wyścigi na torze
    - asfalt
    - klasa E ( Festival North Circuit - 3 okrążenia) - świt
    - klasa A (Beaumont Circuit - 3 okrążenia) - świt

- Zakażony ( Beaumont)

2. Festiwal II
    - 2 wyścigi z punktu A do B
    - asfalt
    - klasa S (Route 27 Run) - południe
    - klasa R1 (Red Rock Hill Climb) - południe

-Zakażony ( Bunkier)

3. Festiwal III
    - 2 wyścigi na torze
    - zmienna nawierzchnia
    - klasa D (Bunkier Dirt Cross - 3 okrążenia ) - wczesny wieczór
    - klasa S ( Gladstone Circuit - 3 okrązenia ) - wczesny wieczór

- Zakażony ( Magazyny)

4. Festiwal IV
    - 2 wyścigi z punktu A do B
    - zmienna nawierzchnia
    - klasa B ( Clifton Valley Trail) - świt
    - klasa R2 ( Gladstone Trail) - świt

- Zakażony ( Carson Golf Course)

5. Festiwal V
    - 2 wyścigi uliczne
    - asfalt
    - klasa A ( City Limits ) - północ
    - klasa R1 ( Buzz The Hub)- północ

- Zakażony ( Media Center)

6. Festiwal VI
    - 2 wyścigi na torze
    - off road
    - klasa S (Clear Springs Dirt Cross) - południe
    - klasa R3 ( Montano Dirt Cross) -południe

- Zakażony ( Eagle Ridge)

Wszystkie z powyższych rozgrywek, po przeprowadzeniu dyskusji z uczestnikami sezonu mogą się zmienić.

Turniej będzie podzielony na kilka lig. Przykładowo: Liga A zawodnicy z najlepszymi wynikami , Liga B zawodnicy z gorszymi wynikami itd. Liga będzie zawierała 8 osób ( ograniczenie poprzez lobby- max 8 osób w jednym lobby). Po każdym sezonie będziemy uwzględniać spadki i awanse ( 2 zawodnicy z końca tabeli Ligi A przechodzą do Ligi B, 2 zawodnicy z początku Ligi B awansują do Ligi A PO KAŻDYM SEZONIE).

I SEZON poprzedzi jednak tzw. PRE-FESTIWAL. Wszyscy uczestnicy zostaną przydzieleni poprzez losowanie do odpowiedniego lobby i odbędzie się jeden festiwal ( z wyżej wymienionych najprawdopodobniej) który zadecyduje o tym kto do jakiej ligi będzie należeć. W TEN SPOSÓB LIGI BĘDĄ WYRÓWNANE- KAŻDY MA SZANSE WYGRAĆ ( zabawy tak samo pomogą w tym że rywalizacja będzie trwała do ostatniego festiwalu.

PRZEBIEG FESTIWALU: W każdej grupie członkowie dogadują się między sobą na konkretny dzień i godzinę o której zbierają się na festiwal. Jeden z nich tworzy tzw. Lobby i zaprasza reszte grupy do tego stworzonego lobby.
    Następnie załozyciel lobby wybiera odpowiednie ograniczenia co do trasy, klasy oraz typu nawierzchni itd. Każdy wybiera samochód i startujemy. Po zakończonym wyścigu jedna osoba ( najlepiej zwycięzca) robi zdjęcie z wynikami wyścigu i wrzuca na odpowiednie forum. Potem następuje zmiana trasy czy tam rodzaju rozgrywki na zabawe i dobranie odpowiednich ograniczeń. PO KAŻDYM WYŚCIGU MUSI BYĆ ZROBIONE ZDJĘCIE Z WYNIKAMI WYŚCIGÓW I ZAMIESZCZONE NA FORUM!!!.
    Admin ( w tym wypadku najprawdopodobniej ja ) z dostarczonych zdjęć uzupełnia tabele poszczególnej grupy i na tym kończy się jeden festiwal.

Punktacja: Za każdy wyścig (włącznie z tymi zabawami relaksującymi) zostaną przydzielone punkciki:

1. 10
    2. 8
    3. 6
    4. 5
    5. 4
    6. 3
    7. 2
    8. 1

Regulamin ogólny utworze na forum a WSZYSTKIE DYSKUSJE, ZAPISY, PRZEBIEG SEZONU , KALENDARZ BĘDĄ ZAMIESZCZONE NA http://www.polskaligaonline.pl/
    .
    WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM TUTAJ : http://www.polskaligaonline.pl/forum/737-forza-horizon

PS: Mój poprzedni turniej cieszył się dobrymi opiniami i bardzo dobrą opinią Tutaj link: http://xboxforum.pl/archiwum-244/iii-forumowy-turniej-fifa-13-a-154155/#post1141124

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. babage

babage Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nice

WITAM!! Chcę ogłosić, że rusza I SEZON FORZY HORIZON. Widząc jakim zainteresowaniem cieszy się gra Forza Horizon, postanowiłem stworzyć kolejny już mojego autorstwa turniej tym razem bardziej profesjonalny ( no i nie w fife :p) Poniżej przedstawię jak w/w sezon będzie wyglądać!!!

Wczytywanie...

Poleć forum