1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sfleshowany Xbox a konto Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Luffy, Luty 12, 2012.

1. Luffy

Luffy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam sfleshowanego X i jak wykupie sobie konto live i jak bede chciał grac na orginałach przez neta to dostane i tak bana ze mam sfleshowanego Xboxa ? wykryją to jakoś ? prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Jeżeli masz lt 3.0 możesz grać jak na razie spokojnie przez neta, i czytać forum żeby ewentualnie dowiedzieć się o fali żeby nie dostać bana. A i jak nigdy konsola nie podpinana do neta to konto gold jest przez miesiąc darmowe. Sam gram teraz w tekkena;)

4. Luffy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Noo to wiem ze jest darmowe , tylko kurde boje się ze mi zbanuj no mam tego najnowszego lt 3.0

5. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bana dostaje się za flesh'a nie za piraty rób jak chcesz ale czy grasz na orginałąch czy piratach na przerobionej konsoli masz takie same szanse na bana.

6. Luffy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I własnie oczekiwałem takiej odpowiedzi , dobra dzięki nie będę ryzykował

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    LT+3.0 + kopie wypalone Ihas`em i możesz grać bez obawy o bana ;p Z resztą nawet jak Cię zbanują to tyle że nie będziesz mógł grać live, ale offline jak najbardziej. Wtedy najlepiej na RGH ;]

8. Luffy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co to jest te RGH ? wiec jak bede gral na orginalach to są duze szanse ze mnie nie zbanują tak ? bo raz pisza tak raz tak

9. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    To nie zależy od płyty napędzie, tylko fw jakie jest w napędzie. Jeśli masz LT to możesz dostać bana nawet jak grasz na oryginalnych płytkach. Ostatnio bany za pirackie płyty były w 2009r. i narazie się nie zanosi, więc nic tylko grać. JTAG/RGHNajprościej tłumacząc jest to chip który umożliwia gre bez płyty, wtedy gramy prosto z dysku, gdy zamontujesz taki chip nie masz dostępu do xboxlive, za to jest alternatywna sieć XlinkKai i tam możesz grać z użytkownikami którzy także mają JTAG/RGH, tutaj jest to bezpłatne. JTAG/RGH to to samo tylko się nazwą różnią. :) Więcej informacji na temat tego chipa jest na forum wystarczy zajrzeć .

10. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    rgh inny rodzaj przeróbki rozbudowany bardziej jeśli chodzi o możliwości ,co byś nie grał czy orginały czy piraty i tak ban jest za flash w napędzie

11. Luffy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak będę grał na orginałach ale mam sfleszowanego xboxa to jest mała możliwość zebym dostał bana ? dobrze zrozumiałem ??

12. Luffy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  13. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Możliwość na bana jest taka sama obojętnie oryginał czy pirat, liczy się FW w napędzie jakie masz. Graj ile wlezie mało prawdopodobne żebyś dostał bana na LT+3.0 i kopiami zrobionymi ihasem :)

14. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    ban ci nie grozi a jesli c'hcesz grac przez live to smigaj i tak jak bys mial bana to nie na cala konsole tylko na live wiec co ci za roznica jak przerabiales konsole z mysla o piratach i raczej po zfleshowaniu nie radze ci kupowac orginalow bo naprawde sie nie oplaca.

Wczytywanie...

Poleć forum