1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Sformatuj dysk" i...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 4Fun, Grudzień 20, 2012.

1. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam ponownie!
    Rozwinął mi się problem. Włączając grę wyskakuje mi niżej wypisany błąd. Dziwnym przykładem jest to, że jeszcze przed tym chodziło mi GTA 4 tak porysowane, że brak słów. Okey odpalam Black Ops 2 i błąd... i znowu... i znowu... Teraz nie mogę zagrać w żadną grę, która jest lekko porysowana. :sorrow:

Zapewne napiszecie, że mam wymienić laser. Okey. Mam 17 lat, nie pracuję, pieniędzy dużo też nie ma aby kupić nowy sprzęt, rodzice słabo są ogarnięci w elektronice, a gdybym miał to zrobić sam to pewnie dostaliby zawału. Czy jest jakiś sposób bez otwierania X-kloca (Xbox 360 Elite (Jasper? - oryginalna konsola 4-5 lat, raczej po gwarancji), aby rozwiązać ten problem ? Jeżeli miała być to naprawa w serwisie (Bydgoszcz) jaki wynosiłby tego koszt.

Z góry dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Rozumiem, że konsola nieprzerabiana?
    Oddaj konsolę/napęd do kalibracji (myślę że ok 20zł) jeszcze trochę pociągnie. Później już tylko wymiana laseru.
    Przed tym spróbuj wyczyścić cache.

Wczytywanie...

Poleć forum