Shadow Complex za free

LortHua

Użytkownik
Użytkownik
Ja na ich miejscu bym się na was wypiął i zablokował totalnie to demo dla Polaków...
Chcecie grać - kupujcie...
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Ale jaki masz problem? Kupiłeś wcześniej pełną wersję i jesteś zazdrosny czy jak? Tak poza tym, to wcale nie Polacy odkryli ten sposób, tylko spryciarze z xbox360iso.com, więc nie wiem, skąd w Tobie takie "patriotyczne" pobudki...
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Ja na ich miejscu bym się na was wypiął i zablokował totalnie to demo dla Polaków...
Chcecie grać - kupujcie...
Poza tym z tego co sie orientuję to juz od dawna nie działa. Dość szybko wypuścili patcha naprawiający bug'a.
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Raps
Dokładnie, ale spokojnie można znaleźć ********/linki z trialem, który umożliwia jeszcze wcześniej wspomniany trick ;)
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Dokładnie, ale spokojnie można znaleźć ********/linki z trialem, który umożliwia jeszcze wcześniej wspomniany trick
No,ja jeszcze wczoraj pykałem:)
 

LortHua

Użytkownik
Użytkownik
...Tak poza tym, to wcale nie Polacy odkryli ten sposób, tylko spryciarze z xbox360iso.com, więc nie wiem, skąd w Tobie takie "patriotyczne" pobudki...
"Inni kradną, to ja też mogę" ...

A to mi się najbardziej podoba:

Ale jaki masz problem? Kupiłeś wcześniej pełną wersję i jesteś zazdrosny czy jak?
Generalnie takie coś to KRADZIEŻ. Tak samo jakbyś pytał sędziego (tego w sądzie... :D) z czym ma problem? Że niby co? Że auto ukradłeś? Przecież wszyscy tak robią! Pewnie mu głupio bo on - debil - kupił...
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Daty umieszczenia Twoich postów ok. 14- no tak, przecież podstawówka wcześniej ze szkoły wraca. Aha, w takim razie zapraszam na oryginalne forum Microsoftu. Tam będziesz mógł podyskutować z ludźmi na Twoim poziomie, którzy są bez skazy i posiadają wszystkie oryginalne gry. I jak możesz nazywać "KRADZIEŻĄ" granie w triala- rozumiem, że osoby grające w wersje demo to już w ogóle jacyś gangsterzy...
 

LortHua

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam co powiedzieć, więc zacznę od twojego wieku... Ech
Jeśli już chodzi o ścisłość wczoraj na przykład skończyłem o 13. Jak to się kwalifikuje? Przedszkole, żłobek...?

"I jak możesz nazywać "KRADZIEŻĄ" granie w triala"
- lordostros

Granie w Triala - nie.
Glitchowanie - tak.
Nie wierze, że tego nie rozumiesz.
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Granie w Triala - nie.
Glitchowanie - tak.
Nie wierze, że tego nie rozumiesz.
Mi wytłumacz,bo nie rozumiem.
 

el_marjano

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czy ta gra jest a free czy potrzeba mieć Microsoft points??
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Potrzeba microsoft points jeśli chcesz mieć ja legalnie:)
 

el_marjano

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
chyba jedna ******** i najnowsze gry stykną:D, ale może się pokuszę i zagram w tą gierkę
 

LortHua

Użytkownik
Użytkownik
Mi wytłumacz,bo nie rozumiem.

Ok, jedziemy:

Wyobraź sobie studio developerskie. Kolesie maja 30-40 lat i minimum 10-13 lat nauki/praktyki za sobą. Kupują sprzęt potrzeebny do stworzenia gry, myślą nad nią, planują. W końcu gdy juz maja pomysł obliczaja, że każdy zarobi na niej X dolarów. Wszystko fajnie. Siadaja i robia gre (inaczej: pracuja). Wreszcie po X miesiacach skonczyli. Wszyscy sie ciesza, bo wykonali kawał dobrej roboty i zarobia na tym, bo gra jest fajna i wszyscy będą chcieli ją mieć. Nagle okazuje się, że jacys kolesie grają nie płacąć. KRADNĄ ich własność. Mają (grają) za darmo coś, co KOSZTUJE. Czy to dla Ciebie normalnie? Kolesie nie robia gry freeware. Chcą NALEŻNEJ im kasy.
...a nie dostają, bo juz wszyscy gre przeszli i po co mieliby kupować...
Szkoda, że tego nie widzisz...

*W tekście użyto łopatologicznych skrótów myślowych SPECJALNIE...
pisze, żebyście się znów nie przywalili do czegoś... :p
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Wyobraź sobie studio developerskie. Kolesie maja 30-40 lat i minimum 10-13 lat nauki/praktyki za sobą. Kupują sprzęt potrzeebny do stworzenia gry, myślą nad nią, planują. W końcu gdy juz maja pomysł obliczaja, że każdy zarobi na niej X dolarów. Wszystko fajnie. Siadaja i robia gre (inaczej: pracuja). Wreszcie po X miesiacach skonczyli. Wszyscy sie ciesza, bo wykonali kawał dobrej roboty i zarobia na tym, bo gra jest fajna i wszyscy będą chcieli ją mieć. Nagle okazuje się, że jacys kolesie grają nie płacąć. KRADNĄ ich własność. Mają (grają) za darmo coś, co KOSZTUJE. Czy to dla Ciebie normalnie? Kolesie nie robia gry freeware. Chcą NALEŻNEJ im kasy.
...a nie dostają, bo juz wszyscy gre przeszli i po co mieliby kupować...
Szkoda, że tego nie widzisz...

*W tekście użyto łopatologicznych skrótów myślowych SPECJALNIE...
pisze, żebyście się znów nie przywalili do czegoś... :p
OK,wszystko pięknie ladnie. Trial,chyba rozumiesz co to jest.Jest to DARMOWA wersja testowa np. na jakiś okres czasu,lub jak wolimy demo z ograniczeniem na pełną wersję.
Mam wersją trial,czyli darmową.Jak wyżej napisaleś,chłopy mają lata praktyki,ale niestety popełnili jakiś błąd w owym (demie).Ja ściągnąłem demo-trial,a to że jest tam taka opcja,no cóż.... life is brutal
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
No tak ale teoretycznie wykorzystanie tego błędu jest złamaniem prawa:)
 

LortHua

Użytkownik
Użytkownik
No tak ale teoretycznie wykorzystanie tego błędu jest złamaniem prawa:)
Nic dodać...

EDIT: A wracając tak do tego przykładu z samochodem: :d
Nawet jeśli zostawisz kluczyki na dachu, to jeśli ktoś ci zwinie wóz to dalej będzie kradzież.
 

SFU666

Banned
Użytkownik
No tak ale teoretycznie wykorzystanie tego błędu jest złamaniem prawa
Nic dodać...

EDIT: A wracając tak do tego przykładu z samochodem: :d
Nawet jeśli zostawisz kluczyki na dachu, to jeśli ktoś ci zwinie wóz to dalej będzie kradzież.

Nie,no jasna sprawa,macie rację. Chodzi o to,ze ja do tego tematu j.w podchodzę troszkę luzniej:)
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
Nie dokładnie tak ;) Bo Ci co tworzą grę ich to naprawdę jeb... co się z grą stanie, oni mają ją zrobić, kasę i tak dostaną i nie ma, że nie ;) Na tym, że są kopie to traci bardziej studio produkcyjne ale także nie zawsze bo przy wycieku gry, mają dobra reklamę ;) Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Porównywanie tego do samochodu jest imo beznadziejne. Patrz masz grę i jest w niej bug, że bez wysiłku niszczysz potwora to także jest złamaniem prawa?? przecięż to również jest błąd? To jest po prostu odnalezienie błędu przez pewną osobę i podanie innym i nic z kradzieżą czy innymi bztetami nie ma związku.
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Tak mnie jeszcze męczy.Czy jakbyś znalazł kasę i ją przywłaszczył,nie wiesz kto zgubił,on nie wie kto znalazł,byś był złodziejem? Zaznaczam że gość wie że zgubił.
 

LortHua

Użytkownik
Użytkownik
Generalnie tak. Żeby zdobyć tyle kasy (powiedzmy 100zł) musiałbym pracować X godzin, a tak mam ją za nic. Koleś pracował, ale nie dostał kasy. Sprawiedliwe...?

Patrz masz grę i jest w niej bug, że bez wysiłku niszczysz potwora to także jest złamaniem prawa?? przecięż to również jest błąd?
Ale zobacz, czy on Ci umożliwia granie w "zablokowaną" część gry, (czyli kradzież, bo masz to za co inni płacą za darmo) która jest dostępna tylko dla tych, którzy zapłacili? Nie. Tylko o to chodzi. W zamyśle autorów było pokazanie jednego etapu gry, a Ty jakimś cudem grasz w całą grę. Nielegalnie, bo licencja jest tylko na jeden etap.

EDIT:
Nie,no jasna sprawa,macie rację. Chodzi o to,ze ja do tego tematu j.w podchodzę troszkę luzniej:)
Nie no, jasna sprawa, bo to nie Ciebie okradają... :p
 

Do góry Bottom