1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Shadow of Mordor - aktualizacja

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez CozzY, Grudzień 24, 2014.

1. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Dzisiaj postanowiłem zainstalować SoM. Przed zainstalowaniem dostałem pytanie czy pobrać aktualizację. Do ściągnięcia miało być 900 MB więc stwierdziłem, że zrobię to po instalacji. Problem w tym, że teraz gdy uruchamiam grę to już to pytanie się nie pojawia. Zwariowałem i cała scena mi się przyśniła a aktualizacji żadnej nie ma? Jak to wywołać jeszcze raz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    a że tak głupio zaproponuję: odinstalować, i jeszcze raz zainstalować?... :/
    może pojawi się jeszcze raz...

4. CozzY

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Też o tym myślałem ale po pierwsze to mi się nie chce a po drugie to nie wiem czy to gdzieś tam sobie nie zapisało w systemie mojej decyzji i teraz żeby nie wiem co to się nie pokaże. Chyba że wszystko wyrzucę bo i tak nie grałem dłużej niż 10 minut dla testu (tak, loadingi zabijają). A Ty masz może SoM i orientujesz się czy taki update był dostępny w ogóle?

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    mój junior w ten badziew(sorki) :D grał trochę, ale takiego patcha to nie widziałem. tzn, w sensie tak grubego. jakiś jeden mały patch wyszedł, owszem. ale ja mam rgh, więc i tak go ręcznie wrzucałem. ;P
    http://www.xbuc.net/browse/shadow-of-mordortm/
    ps. oczywiście mam nadzieję, że wciąż mówimy o x360. :D

Ostatnia edycja: Grudzień 24, 2014
  6. CozzY

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jasne że o X360 :) Teraz to już sam nie wiem, może to było 900 kb a nie mb... Zresztą, pies to lizał, mam jeszcze od groma grania w Dragon Age Inkwizycja.

Wczytywanie...

Poleć forum