1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

shadow of mordor rgh problem instalacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zielak1992, Listopad 20, 2014.

1. zielak1992

zielak1992 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Inowrocław
    witam. mam problem z instalacją gry śródziemie cień mordoru na konsoli z przeróbką rgh. otóż próbowałem postępować jak w filmiku Śródziemie: Cień Mordoru - Instalacja na RGH - YouTube i stanąłem w martwym punkcie gdyż nie mam pojęcia jakim cudem koleś instaluje grę jakby miał ją nagraną na płytę. może ktoś z forumowiczów potrafi mi to wyjaśnić w łopatologiczny sposób jak zainstalować grę jak na filmiku. z góry wielkie dzięki:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Pierwszą płytę wrzuć gdzie chcesz. Odpal ją. Zacznie się instalacja na dysk wewnętrzny. Po instalacji odpalaj grę z dvd 2.

Po tych operacjach możesz usunąć dvd 1.

4. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    odpal ją: czyli w np. W FSD wejdź w File Menadger'a - odnajdź folder grdzie masz tą grę - wejdź w DVD1 (dysk1) - i odpal z default.xex

5. Rifez

Rifez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z god moge tak samo zrobic i tak samo z drAon age inkwizycja ??

6. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak masz dysk z konsoli to łatwo to zrobić grę do formatu GOD odpalasz w freedash 1 płytę instalujesz.

Wczytywanie...

Poleć forum