1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Shadow of mordor

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez loot2014/ban, Październik 21, 2014.

1. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Witam mam problem. Zainstalowałem grę shadow of mordor na kompie chcę opalić a tu takie zaskoczenie : http://zapodaj.net/bc68fa5299117.png.html
    O dziwo najlepsze jest to że dxdiag pokazuje mi się że jednak mam directX 11 http://zapodaj.net/30b5adcde3efe.png.html. Jakieś pomysły ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Może się mylę, ale tu chyba nie chodzi o to, że nie masz dx11 tylko że karta graficzna ktorą masz nie wspiera do końca dx11. Tak by wychodziło z komunikatu.

4. loot2014/ban

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Na innym forum też mi to powiedzieli że mam zainstalowane dx 11 ale moja karta nie obsługuje drx11 A dobre karty graficzne do gier współpracujące z dx 11 wahają się w cenach od 200-300zł

5. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Mialem cos takiego w Daylight i niestety zostaje tylko wymiana karty;/

6. loot2014/ban

Polubienia: