1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Shadows of the damned- OPINIE!!!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez kwiatek169, Czerwiec 18, 2011.

1. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam gra w sieci proszę o opinie !!!!

TYLKO OPINIE!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Panicz

Panicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grafa nie poraża, niestety, ale za to klimat wylewa się z każdego zakamarka.
    Dziwi mnie tylko dubing trochę, bo wygląda na spóźniony, tylko zastanawiam się czy to nie specjalny zabieg w stylu filmów tarantino.
    Grę dopiero zacząłem więc oceny póki co nie wystawiam.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  5. Socjo

Socjo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Gra szału nie robi ale ma ciekawy klimat. Coś a la Resident Evil 5 + Devil May Cry.

6. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    a dla mnie zupełnie na odwrót, gra jest szałowa na maxa ^^ gameplay to nie jakieś cudo, tylko troszkę dopicowany resident evil 5, za to klimat, oprawa artystyczna, chore wizje, muzyka i johnson to świetna sprawa. na razie gram 1,5 h ale jest na prawdę **********. polecam ludziom lubiącym poryte horrory ;)

7. lamparcicho

lamparcicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    z tego co ostatnio wyszło najbardziej mnie wciągnęła, mnóstwo humoru i ciekawy świat, do tego fajni bossowie i Johnsonpedia .

8. Przemooo73

Przemooo73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie wspaniała gra, wspaniały klimat i przede wszystkim humor! Ciekawe rozwiązanie z dzonsonem. Jeśli ktoś polubił RE5, tą grę również powinien polubić. Naprawdę polecam!

9. shadzor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    Przemo ta gra jest o niebo lepsza od RE5 ;) ja już mam na liczniku 8h i muszę przyznać, że gra na prawdę wymiata. świetny horror z mega klimatem, czarny humor (ale nie tylko) ;], na prawdę przyjemny gameplay. Do tego nawiązanie do Martwego Zła w jednym z rozdziałów bardzo, ale to bardzo mnie ucieszyło ponieważ kocham ten film ^^ gra się nie nudzi, co chwile robi się różne rzeczy, także gameplay jest bardzo różnorodny (chociażby 3 misje 2D, które mają podobne założenia co Contra ;)), ucieczka przed swą kobietą czy też The Big Boner ;D Do tego bardzo ciekawe bossy.
    Johnson wymiata !! Jego teksty rozpieprzają skalę ;D w ogóle, to co on ma w głowie to jedna wielka sieczka ^^ Garcia też jest ciekawym i zabawnym bohaterem, który potrafi czasem opisać coś w swój niebywale intelektualny sposób "what's this? sushi with a dick?" .
    No i nie oszukujmy się , soundtrack roz-pier-da-la skalę ;] ale nie można było się spodziewać czegoś słabego po kimś takim jak Akira Yamaoka.

Gra jest po prostu MEGA, bardzo ale to bardzo polecam ;] w skrócie chore gówno, z dawką dobrego, niekoniecznie czarnego humoru, ciekawym różnorodnym gameplayem i miażdżącym soundtrackiem.

gameplay 9/10
    fabuła 8/10 - główna oś fabularna to doskonale znany schemat-> porwanie kobiety głównego bohatera i próba jej odzyskania -> z tym, że opowiedziana w bardzo nietypowy i zaajeebisty sposób.
    Garcia 9/10
    soundtrack 10/10
    Martwe Zło 666/10 ;)
    Johnson 1000/10
    choroba umysłowa twórców 10000/10

Nie zawiodłem się, a wręcz przeciwnie, gra przerosła moje oczekiwania. Jest genialna. Bardzo polecam ;)

skończyłem właśnie całość. Mistrzostwo świata ;) Gra jest po prostu piękna w swej konwencji, a zakończenie jest na prawdę przyjemne i...
    nie polecam wyłączać gry przy napisach po zabiciu ostatniego bossa ;D

Całą gierkę oceniam na 9+ i jestem z niej bardzo, bardzo zadowolony !

a teraz zabieram się za F.3.A.R'a ;P

10. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zgadzam się z przedmówcą, gra wymiata.

11. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiadacie że gierca dobra? Warto w nią zainwestować. Bo aktualnie mam dylemat; wybrać to czy może dungeon siege 3.

12. krugerandek

krugerandek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Gierka bardzo fajna. Właśnie ukończyłem- i teraz nie wiem jak zagrać ponownie żeby dozbierać resztę czerwonych ( na osiągnięcie) Chodzi mi o to jak zacząć od nowa ze wszystkim co mam pozbierane- wie ktoś ??

13. shadzor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    Trey, wybieraj z miejsca Shadows of the Damned, dużo lepsze od dość przeciętnego dungeon siege'a

14. Sblade86

Sblade86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Mile mnie zaskoczyli z tą grą choć szkoda że nie jest bardziej mroczna ale za to czarny humor zawarty w grze zadowala. Klimat miodzio i sama akcja. Problemów z przejściem w sumie nie miałem a sama końcówka gry powala :) no jedynie u mnie gra ma 2 minusy... za mała przestrzeń no i brak możliwości dalszego tuningowania broni podczas następnego rozpoczęcia gry... trzeba wszystko od nowa robić.

15. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musze powiedzieć, że gdy były pierwsze zwiastuny tej gry najpierw pomyślałem... o będzie coś ciekawego, pózniej natomiast stwierdziłem, że bedzie tak jak zwykle przy tego typu grach, czyli duże rozczarowanie. Wkońcu całkiem zapomniałem o tej gierce, a że są wakacje i czas posuchy podświadomośc kazała mi sobie o niej przypomnieć, tak więc zacząłem przeglądać rózne recki, gameplay'e i nadal bez rewelacji, ale po poczytaniu waszych opini, które chyba jednak są dla mnie najważniejsze postanowiłem pograć w to spaczone psychicznie dziwadło;p i musze przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mimo często gubiących się tekstur grafika może się podobać, a sama wizja świata wręcz musi. Bardzo podoba mi się rozwiązanie korzystania z broni (jahson?;p), sama grywalność też jest wielka. Dość świeży sposo zabijania potwów, choć nie powiem w alan wake'u nie było dużo inaczej, ale duży plus za staranie się stworzenia czegoś w miare oryginalnego. Co prawda pograłem jakieś 1,5 h ale myśle, że na pózniejszych etapach się nie rozczaruje;) Szczerze polecam gierke zwłaszcza teraz gdy mamy mało dobrych nowości;)

PS. no i ten czarny humor .

16. fid666

fid666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dla mnie to crap totalny , wolalbym zlapac syfilis niz meczyc ta gre do konca

17. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra jest swietna gralem u kolegi i musze sobie ja sprawic :D

18. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wie ktoś może ile jest chapterów w tej gierce?? Wcześniej pisałem, że jeste zachwycony tą gierką , ale po ponad 5 godzinach grania mam już dość i chciałbym żeby to się wkońcu skończyło... Jestem w chapterze chyba 4-5 i nie wiem czy tu zaraz koniec czy jeszcze daleka droga.... Gra jest strasznie nie równa, czasem naprawde przynosi radość z sttrzelania, ale czasem potrafi strasznie irytować, gdy wyskakuje jakiś boss a tu trzeba raz sie męczyć po 10 razy a innym razem nawet nie tracisz życia^^ Bądź misja w które trzba było z wielkiego rewolweru strzelać jakimś olbrzymom w łęb, którzy po dodarciu do Ciebie odrazu Cię zabijali... Rozumiem niby jakieś urozmaicenie, ale przy tym sterowaniu w grze rzucałem juz padem....strasznie jest nie wygodne

19. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chapterów w tej grze jest dużo za dużo..... Strasznie gra ryje banie. Jak dla mnie zbyt monotonna.

20. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bodajze chapter 5-4 jest ostatnim. No prawie, ale nie chce spoilerowac ;)

Wczytywanie...

Poleć forum