1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Shaun White Snowboarding - respekt

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez szczyl7, Marzec 8, 2009.

1. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Jak wbić te 4 osiągnięcie dotyczące respektu. Zebrałem wszystkie medale, pokonałem rudego na rampie, ale nie mam pojęcia jak zdobyć respekt. Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wicher

Wicher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
  4. Szczuri19

Szczuri19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oświęcim
    Na każdej górze masz zdobyć 1 000 000 punktów. Żart polega na tym, że nie wiesz ile do tej pory wyciągnąłeś punktów. Więc musisz jeździć aż Ci się odblokuje osiągnięcie (pamiętam jak siedziałem kilka godzin przed telewizorem i czekałem aż odblokuje OMG! by mieć calaka :D)
    Jeśli chcesz zdobyć achievement OMG! musisz mieć 10 000 000 punktów - ilość wszystkich punktów możesz sprawdzić na swojej karcie - tam gdzie masz kasę.
    Najlepsza miejscówa do nabijania punktów to tor kolejowy w Europie (moonrail).

Wczytywanie...

Poleć forum