1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Shellshock 2 - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez ksiang, Luty 8, 2009.

1. ksiang

ksiang Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ,gra od wczoraj w sieci.. grał już ktoś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Misiael

Misiael V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja właśnie zacząłem grać ale zaciąłem się już na pierwszym kolesiu, który mnie atakuje. Niby wyskakują buttony, które trzeba naciskać, żeby go pokonać, ale ostatecznie i tak ginę. Jak na 5 minut gry wydaje mi się ona dosyć mroczna i klimatyczna. Może być fajna.

4. ksiang

ksiang Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli pewnie warto pograć.. a jak grafa ? w sumie ona nie najważniejsza.. ale miło popatrzeć na fajny design

5. marzzz73

marzzz73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    po jakiś 30 min grania , mam wrażenie że taka sama kiszka jak część pierwsza. ale to jest tylko moje zdanie i nim się nie sugerujcie , co do grafy jest ok ale dla mnie bardziej liczy się grywalność ,a tu jest już mniej ok.

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja rowniez jest po 1 misji i moja opnia....szkoda płytki. jakas taka mrocza i psychodeliczna ale nie wciaga. grafa ujdzie ale szalu nie ma COD 4 to nie jest.
    sterowanie i interakcja z otoczniem slaba ciemno nic nie widac (najgorsza jest ta latarka wg mnie) pograc mozna ale must have to to nie jest

7. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    gral jeszcze ktos??? moze wiecej wypowiedzi bo wlasnie zaczynam sciagac ta gierke...warto??

8. elarono21

elarono21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    ja właśnie pograłem z jakieś 20 minut i jej więcej do napędu nie włoże ! kaszana jakich mało ! najśmieszniej sie biega, ekran lata tak , że oczopląsu można dostać. to gra chyab dla superfanów serii bo na pewno nie gatunku ;]

9. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    ok.wiec daje delete.hehe.a juz 1gb sciagnolem;/

10. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Pograłem z 30min i musze powiedzieć że szału nie ma i nie bedzie :)

11. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no gram już chyba 5 level fakt szału nie ma ale pograć można zombie w Wietnamie tego jeszcze nie było ;-)

z tego co do tej pory największą frajdę mi daje to gierka to unikanie pułapek i rozwalanie głów zombie plus jeszcze ten mroczny klimat który nie wyszedł do końca ale ujdzie...wogule nie ma co porównywać gierki do COD bo to nie ta liga!!!

ja gierce daje 6/10

lepiej pobrać i samemu ocenić niż kierować się zdaniem innych ;-)

12. Termos

Termos Guest

jak wypaliłem, to grałem. ale na wsepie 3 levelu wystapił jaiś bug i zaraz po loadingu ginę i wczytuje checkpointa.
    gdyby gra była tego warta przechodziłbym od poczatku. A tak gra jest shitowska i juz o niej zapominam : )

Wczytywanie...

Poleć forum