1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sherlock Holmes Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cielsa, Listopad 20, 2012.

1. cielsa

cielsa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Niedawno zacząłem grać z The testament of Sherlock Holmes i w pewnym momencie pojawił się błąd. Otóż podczas przeszukiwania pokoju dziennikarza Ferleya, za nic nie mogę otworzyć szuflady DEF, tzn. mogę ale ona zaraz się zamyka i niestety nie da się wyjąć potrzebnych kartotek. Czy ktoś z obecnych miał taki sam problem i czy jest jakiś inny sposób obejścia tego? Jeżeli nie to czy ktoś mógłby poratować savem z okolic tamtej zagadki? z góry dziękuje
    pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Odp: Sherlock Holmes Problem

Najpierw musisz odtworzyć co zaszło w gabinecie Farleya przed przybyciem detektywów otworzyć szufladę, i ją dokończyć.

Sent from my new Samsung Galaxy SIII

4. RaksonPDZ

RaksonPDZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Przedbórz, Bełchatów
    Odświeżam pytanie. Mam taki problem chociaż odtworzyłem to co zaszło w gabinecie i zostaję mi jeszcze szafka. Wie może jak rozwiązać ten problem? ;]

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  6. RaksonPDZ

RaksonPDZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Przedbórz, Bełchatów
    Zrobiłem wszystko dobrze, a kiedy chcę wyjąć kartę z szuflady ona zamyka się sama i nie mogę tego zrobić ;/ Ma może ktoś save od razu po tym momencie ?

Wczytywanie...

Poleć forum