1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Shift 2 gra na padzie (problem)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dawidek295, Marzec 28, 2011.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Witam jak na razie nie mam kierownicy do shifta2 mam tylko pada.
    Gra na padzie jest trudna, ponieważ auta skręcają jak autobusy podobno idzie to zmienić w ustawieniach parę kliknięć i po sprawie i teraz pytanko czy może ktoś podesłać ustawienia aby kierowało się lepiej na padzie;)) z góry dziękuje;))

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomaszek12

tomaszek12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podłączam się pod temat :) Skręca się trochę ciężko na standardowych ustawieniach !!.....i jeszcze mam pytanko odnośnie zakrętów jak je prawidłowo pokonywać żeby zaliczyć w statystykach ? Dzięki !!!!

4. konradin

konradin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zakrętów nie trzeba pokonywać najszybciej jak to możliwe by zostały zaliczone. Staraj się trzymać tej domyślnej linii trasy, jednak zależy to też od rodzaju zakrętu, mi np. nawroty wskakują, gdy przechodzę je płynnie i ciasno; szykany, gdy późno hamuje i gwałtownie skręcam, przejeżdżając po tarce, najgorzej jest chyba z łukami, powinny zostać przejeżdzane płynnie, po tej najlepszej linii toru, czasem gra długo nie chce ich zaliczyć

5. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ok widzę ze jak kupiłem lepsze auto to lepiej skręca a niżeli ta honda co była pierwsza;))

6. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Przede wszystkim wyłączcie wszystkie wspomagacze, prowadzi się wtedy znacznie lepiej :)

7. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak napisał poprzednik, wspomagacze to jedno, drugie zaś to opcje tuningowe. Kiedy ustawi się autko odpowiednio pod dany typ trasy, to steruje się jak po sznurku. Jednak kierownica do tej gry to podstawa

8. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    taki mały off ale też o shifcie 2
    czy może ktoś mi dać listę sondtracku ze s2 najlepiej z kądś gdzie mogę ją pobrać(listę)
    czy można słuchać muzy podczas wyścigu jak ją włączyć;))??

9. system95

system95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów wlkp
    Ja za to mam problem przy drifcie. gram na kierownicy logitech za około 110 zł ( nic specjalnego). Mianowicie strasznie ciężko mi utrzymać prawidłowy tor jazdy oraz odpowiednią ilość gazu. Z normalnymi wyścigami nie mam problemu. Czy wy tez tak macie ? W gramy na tvgry gość mówi ze drift jest łatwy i wystarczy kontrolować tylko gaz. Już lepiej mi się driftowało w fm3.

Wczytywanie...

Poleć forum