1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Shift przywrócił blask marce Need for Speed

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 18, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzisiaj premiera NfS: Shift w Europie.

Czy wreszcie mamy do czynienia z dobrą grą z tytułowej serii? Odpowiedzi na to pytanie szukamy w jej recenzjach.

Jakiś czas temu firma Electronic Arts, a konkretniej jej brand manager, Kevin Flynn zakomunikował, że Shift przywróci blask marce Need for Speed. I faktycznie, tak się stało, o czym świadczą wysokie oceny tej gry wyścigowej. Poza tym Flynn zapewnił, że EA przeznacza niemałe fundusze na kampanię reklamową Shifta. Mimo, iż dobry produkt nie musi się reklamować, prawda?

Wracając jednak do Shifta. O ile poprzednie odsłony serii Need for Speed sprzedawały się mniej więcej tak samo dobrze, ale zbierały niskie noty, o tyle najnowsza została bardzo ciepło przyjęta wśród recenzentów (na wyniki sprzedaży musimy jeszcze poczekać, ale wspomniana kampania reklamowa na pewno będzie miała na nie wpływ). Oto średnia ocen NfS: Shift wg informacji serwisu GameRankings: PC - 84,67 procent, X360 - 84,47 procent, PS3 - 83,64 procent.

Need for Speed: Shift wczoraj ukazał się w Ameryce Północnej. Dzisiaj natomiast gra trafia do sklepów w Europie, a także w Polsce.

gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. norberdo

norberdo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    imho jak ktos ma GRiDa to spokojnie moze sobie darowac ;]

4. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    ja sie zgadzam, przyniosl nowy blask, najlepsza czesc od czasow U2:) ale to tylko moje zdanie

5. Tomahawk

Tomahawk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od początku wiedziałem, że to będzie GRID ale taki po liftingu ;0

6. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    NFS to NIE są wyscigi na torach, to nie jest realizm !
    Dpóki dółty będą wyscigi na torach to ta gra będzie się staczać.

7. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    LOL ! przecież ten SHIFT to jest porażka:)

tak jak napisali inni ze to jest ala GRID i nawet może troche PRO STREET

a model jazdy samochodem to już wogóle TRAGEDIA ***

pzdr

8. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    kurde
    idea need for speed to były nielegalne wyścigi, neony i andrenalinka. A to co, się pytam?
    Kto wpadł na pomysł robić z NFS'a jakieś legale. Najlepiej to żeby po prostu reaktywowali underground tylko że z lepszą grafą

9. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    ty sam jesteś porażka, nie wszyscy muszą się dopasować do twojego gustu

mnie się shift podoba, bez rewelacji ale spoko można popykać (gram na PC na kierownicy)

10. ToMaSz90

ToMaSz90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    Też tak uważam dlatego sobie darowałem wersje na xboxa 360.Pograłem chwile na PC i nie spodobało mi się za bardzo.

11. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    A mi tam się podoba.Non stop trzeba być czujny,auta świetnie się prowadzi,wreszcie dopracowana kabina kierowcy no i ciężkie do opanowania drifty.
    Może kolejny NFS będzie miał to samo tylko,że nielegalnie i w nocy.

12. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Z Twojej wypowiedzi wynika, ze w nic poza dwiema czesciami "Underground" nie grales. Gdzie to jest / bylo napisane, ze seria to tylko i wylacznie nielegalne wyscigi? Wiekszosc z tego co widze jakos kompletnie zapomniala (albo pamietac nie chce) czesci pt. "Porsche Unleashed". Jakos wtedy nikomu nie przeszkadzalo, ze byla tylko jedna marka dostepna, ze wyscigi byly "grzeczne" (czyli z punktu A do punktu B).

Zeszloroczny Undercover tez zostal zrugany, ze swoja wtornosc i mala przebojowosc. W tym roku zmienili podejscie do tematu i znow zale. Z wiekszosci negatywnych wypowiedzi mozna wyczytac jedno - nie podoba sie, bo to nie Underground. Ktos tu na forum bardzo ladnie napiasal odnosnie Shift'a. Sam podszedl do gry jak do zupelnie nowego tytulu, nie patrzac, ze to NFS i jaka seria ma historie. A tym bardziej nie staral sie porownywac do GRID'a czy tez DiRT'a 2 :eek:, co juz dla mnie jest kompletna pomylka ze wzgledu na totalnie odmienna tematyke.

Poza tym patrzac na wszelkie oceny gry, a tym bardziej rankingu GameStats czy tez MetaCritics, tytul poradzil sobie z krytyka i swiat jest zachwycony. Skoro niemaly odsetek ludzi na swiecie chwali sobie gre, cos w tym musi byc. Nigdy nie bylo i nie bedzie 100% zadowolenia klientow, ale na tym to polega. Nalezy sie cieszyc, ze jest w czym wybierac. Jakby nie bylo, narzekan podejrzewam byloby jeszcze wiecej.

P.S. Na horyzoncie kroi nam sie kolejna dysputa, SHIFT vs FM3. Mysle, ze znow bedzie co poczytac :p Poki co, bawcie sie dobrze, w cokolwiek gracie!

13. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Wsród graczy przyjęło się pojęcie, że NFS to shit. Grałem w praktycznie wszystkie nowsze wersje od NFS Underground 1 po teraz NFS SHIFT. Najlepszą grą moim zdaniem była część Underground 2. Racja może nie wszystkim podobały się Undercover, Pro Street, ale nie patrzcie na poprzednie częsci patrzcie na Shifta. Dużo poprawili nie dali "odgrzewanego kotleta" za to trzeba im podziękować.

14. daro727

daro727 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ta gra przypomina trochę GRIDA, GRID jest lepszy od niej, gram w Shifta na PC i ma błędy takie jak np. zmieniamy licznik na kilometry to pokazuje na prędkościomierzu kilometry a na cyfrowym w milach :D w jednym wyścigu na starcie, na asfalcie jest trawa:D na razie tylko takie błędy zobaczyłem, Drift jest dziwny w niej, fajniejszy był GRIDZIE, najlepsze NFS to Most Wanted i Carbon, Pro Street i Undecover badziew!

15. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja nie rozumiem jednego w tej grze: dlaczego jak miałem słabe auto to przegrywałem, to go na maksa podrasowałem i dalej przegrywam ( mówię o tym samym wyścigu) i dlaczego nie ma żadnych kwalifikacji żeby np. z pierwszego pola startować?

16. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów

"***" co to za wypowiedz ja wole Nfs bo jest lepsza sterownosc a w Gridzie to co skrece w lewo a sprzet mi sie zawraca wiem ze to sa drfty ale ja za tym nie przepadam...

17. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Kto polubił prostreeta, temu się shift spodoba...

18. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    NFSy potrafiły zdobywać najwyższe możliwe noty, 80% nie jest to najwyższe możliwe, ale i tak jest nieźle. "Przywrócenie blasku" to hasło jest zbyt przekoloryzowane, Shift raczej "wyciągnoł markę z dołku".

19. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    jak dla mnie to NFS skonczyly sie na porsche...pierwsze nfs potrafily zaciekawic przyciagnac a teraz te czesci sa wydawane tylko do trzepania kasy na tytul

20. Godzilla

Godzilla Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów

Seria Need for Speed zaczęła się od nielegalnych wyścigów i z tego co pamiętam to dopiero NFS Porsche była pierwszą częścią serii która od tej koncepcji odstąpiła i była z legalnymi wyścigami. Więc pewnie dlatego seria kojarzy się z nielegalnymi wyścigami.

Piszesz że porównywanie GRID'a czy DiRT'a do NFS Shift to Twoim zdaniem kompletna pomyłka ze względu na totalnie odmienna tematykę, myślę sobie no nie za bardzo, ponieważ mają wspólną tematykę, to gry wyścigowe zręcznościowe w takich chodzi o jedno, a jak będą przedstawione to zależy od ich twórców.
    Natomiast niżej piszesz ,Na horyzoncie kroi nam sie kolejna dysputa, SHIFT vs FM3. Mysle, ze znow bedzie co poczytac" i Twoim zdaniem porównywanie tych tytułów jest na miejscu tak? Zręcznościówka vs Symulator? Beskidy vs Himalaje? Co w tym ciekawego? przecież to zupełnie bez sensu.

Weź się lepiej za znaki diakrytyczne bo ręce opadają.

21. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Jeju niewiem czemu większość z Was porównuje tą grę do grida? I wypowiadacie się jak to gracie na PC, i porównujecie grę z PC do gry z Xa które są zupełnie inne. To wiadome że gra na PC zachowuje się inaczej niż na xie. Najpierw zagrajcie na xie i potem się wypowiećdzćie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum