1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Shinji Mikami: "Coraz trudniej przestraszyć graczy"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 5, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dowodzone przez legendę survival-horroru Tango Gameworks staje na rzęsach, aby The Evil Within sprawiło, iż będziemy w nocy budzili się zlani potem i nerwowo rozglądali po spowitym złowieszczą ciemnością pokoju. Mikami jest świadomy tego, że dzisiejszych graczy nie jest łatwo przestraszyć, ale z chęcią spróbuje się z psychiką dzierżących pady twardzieli.

W wywiadzie udzielonym EDGE japoński deweloper powiedział, iż zdaje sobie sprawę z tego, że wirtualna groza nie jest lekkim kawałkiem chleba:

The Evil Within zamierza robić z mężczyzn kryjące się w kącie dzieci poprzez nieustanne bombardowanie atmosferą zaszczucia i skąpy ekwipunek, który nie raz każą salwować się ucieczką w obliczu wyrwanego rodem z koszmaru bydlaka.

Trzymamy kciuki. W końcu jeżeli nie uda się Mikamiemu, to komu?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. SmoQ1988

SmoQ1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wołomin
    Nie moge sie juz doczekac tej gry. Mam nadzieje ze bede bal sie uruchomic ta gre ponownie zeby ja dokonczyc jak to mialem
    przy silent hillu wiele lat temu:)

Wysłane z mojego OV-Vertis-02 przy użyciu Tapatalka

4. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Mam nadzieje że będę skakał na fotelu z strachu :3

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Również mam nadzieję, że gra będzie udana i rzeczywiście taka straszna :)

6. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ostatnią grą jaka budziła we mnie może nie tak strach ale niepewność i sprawiała, że włosy na rękach się jeżyły była Penumbra. Świetna gra, która potrafiła i przestraszyć i zmusić do myślenia.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dotychczasowe gameplaye jakoś nie pokazywały takiego czegoś jak strach, tylko strzelanie. Obawiam się, że gra może nie mieć nawet startu do Outlast.

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Po pierwsze żeby się przestraszyć potrzebna jest do tego odpowiednia atmosfera - trzeba grać samemu, o późnej porze, oczywiście w ciemnym pomieszczeniu i najlepiej na kinie domowym. Pamiętam jak tak grałem na pierwszym Xboxie w Project Zero i trzeba było sfotografować duchy. Niesamowite przeżycie, bo pojawiały się one w różnych niespodziewanych momentach. Pamiętam też jak przyszedłem kiedyś do kumpla w południe a on grał na pierwszym Xboxie w Silent Hill 2. Ja mu mówię, że taka gra mija się z celem, bo nie ma odpowiedniego klimatu a on mi na to, że boi się grać po ciemku. Wiem, że jest masa takich osób. Ale wtedy granie w horror nie ma sensu jak dla mnie. Podobnie jest z oglądaniem horrorów filmowych.

9. SmoQ1988

SmoQ1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wołomin
    Dobrze mowisz djpkoki jak granie w horrory to tylko noca i po ciemku:)

Wysłane z mojego OV-Vertis-02 przy użyciu Tapatalka

10. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wcale się nie dziwie ,że się nie da przestraszyć jak dzieci od małego prawie oglądają filmy dla dorosłych i gry oparte na przemocy.

11. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Każdy człowiek się boi. Nawet psychopata. Strach nie ma nic wspólnego z tym co dzieci oglądają a u niektórych te przekazy jeszcze bardziej go potęgują także jest odwrotnie niż piszesz.

12. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bać się możesz śmierci a gry nie zabiją:)

13. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Widzę, że nie pojmujesz definicji strachu. Oczywiście, że gry nie zabiją, ale potrafią przestraszyć. Polecam Ci zagrać w nocy w pierwszą część Silent Hill na PSX-ie - może być na emulatorze na PC. Uwierz mi,że z samego klimatu w tej grze można popuścić w pory.

1 osoba to lubi.
  14. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Potwierdzam. W całej mojej karierze wirtualnej rozrywki, żadna inna gra nie dała mi tak popalić na psychice i strachu jak Silent Hill 1. Pamiętam jak pierwszy raz grałem w tę grę na PSX'ie i jedno z większych WTF jakie złapałem, to "skąd się pojawiło 4-te piętro w szpitalu!? o_O" - Ze strachu wyłączyłem grę . Albo np. jak przeszukiwałem owy "inny" szpital, to gdy miałem wejść do jakiegoś pomieszczenia czy coś, to klikałem żeby otworzyć i szybko przełączałem kanał :D W żadnej innej grze tego typu tak nie miałem. W ogóle, teraz niby zna się tę grę praktycznie na pamięć, ale to i tak nie przeszkadza tej grze nas wystraszyć nawet za 1250915810 razem. Jaka inna gra tak potrafi? Heh i pomyśleć, że to dzięki ograniczonej mocy PSX, gra ma tak niesamowity klimat . Ogółem SH1 i SH2 dają niezłego kopa na psychikę (Te drugie dodatkowo fabularnie), a potem z części na część niestety Silent Hill się staczał.

15. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Resident Evil 1 na psx też miał klimat tylko jak się grało w wieku 16lat:). Silent hill mi się nigdy nie podobał i nic strasznego tam nie widziałem.

16. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Takie oto zdjęcie z pewnością przerazi bądź przeraziło niejednego gracza

Wczytywanie...

Poleć forum